Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Welcome 2024 🩷

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
2c0a4edde423a2d2e0c760500dd6faba.jpg
Buraya geleli 3 ay 15 gün oldu sadece. Daha dün en son yeni userdım. Sizinle tanışmak çok güzeldi her birinizi ayrı ayrı seviyorum aşklarım ❄️🌸 Geç gelmiş olsam bile bazen sanki uzun zamandır buradaymışım gibi hissettiğim zamanlar da oldu. 🤍 2024 sizin niyetlerinizi, arzularınızı gerçekleştirdiğiniz. Mucizeler yaşadığınız şansı bol her şeyin lehinize işlediği harikalar ötesi unutulmaz bir yıl olsun. Sizleri seviyorum🩷

Tepki
1,364
Sana ve tüm forum halkına güzel bir yıl diliyorum. Nice mutlu yıllara ❤️
Ekli dosyayı görüntüle 21607
Buraya geleli 3 ay 15 gün oldu sadece. Daha dün en son yeni userdım. Sizinle tanışmak çok güzeldi her birinizi ayrı ayrı seviyorum aşklarım ❄️🌸 Geç gelmiş olsam bile bazen sanki uzun zamandır buradaymışım gibi hissettiğim zamanlar da oldu. 🤍 2024 sizin niyetlerinizi, arzularınızı gerçekleştirdiğiniz. Mucizeler yaşadığınız şansı bol her şeyin lehinize işlediği harikalar ötesi unutulmaz bir yıl olsun. Sizleri seviyorum🩷

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
961
İyi ki varsın 💗 @PonyWinx09'im sıcak kanlılığın herkesin sana ısınmasını sağlıyor
Umarım yeni yılda da bizleri böyle gülümsetirsin 🥰