Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Haziran 2024'Te Yayınlanacak Kdramalar

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
728
Cümleten annyeonghaseyo~~~
Burada haziran 2024'te yayınlanacak bazı kdramaları derledik.Hangisinin konusunu daha çok merak ettiniz?

1.The player 2: Master of swindlers
~Yayın tarihi:
3 haziran
~Oyuncular: Song Seung Heon,Oh Yeon Seo

Konusu: Bu heyecan dolu aksiyon dramasında bir dolandırıcı,bir hacker,bir dövüşçü ve bir sürücü zenginlerden yasadışı paraları çalmak için bir araya geliyor.Bu dinamik grup,benzersiz becerilerini kullanarak serveti yeniden dağıtıyor.Dizi,2018 soygun draması 'the player'in devamı niteliğinde.
Screenshot_20240525-012239_Gallery.jpg

2.Hierarchy
Yayın tarihi:
7 haziran
Oyuncular: Roh Jeong Eul,Laa Chae Min ve dahası.

Konusu: Bu dizi,elitlerin çocukları için özel bir okul olan Jooshin Lise'sinde bir grup öğrenciyi takip ediyor.Hikaye,transfer öğrenci Kang Ha'nın gelişiyle başlayarak,aşk,dostluk ve intikam temalarına dalıyor ve öğrenciler arasındaki kurulu düzenin de bozulmaya başlamasını ele alıyor.
Ayrıca bu dizi en çok beklenen dizi ve ben de en çok bunu merak ediyorum.Okul temalarına bayılırım😁
Screenshot_20240525-012243_Gallery.jpg

3.My sweet mobster
Yayın tarihi:
12 Haziran
Oyuncular: Uhm Tae Goo, Han Sun Hwa

Konusu: Bu romantik drama,Go Eun Ha ve Seo Ji Hwan arasındaki beklenmedik eşleşmeyi konu alıyor.Mini sister olarak bilinen Eun Ha,çocuklar için popüler bir Youtube kanalı işletmektedir.Ji Hwan,modern bir mafya,yeni bir hayata başlıyor ve diğer mafyaların yollarını değiştirmelerine yardımcı oluyor.Başrollerin dizide yolları kesişir ve romantizm filizlenir
(Dizinin kapak fotoğrafı da çok güzel.İnsanın baktıkça bakası geliyor~~~😁)
Screenshot_20240525-012246_Gallery.jpg

4.Miss night and Day
Yayınlanma tarihi:
15 haziran
oyuncular: Lee Jung Eun,Jung Eun Ji

konusu: Lee Mijin,iyi bir iş bulmakta zorlanıyor.Bir gün,gizemli bir şekilde 50 yaşında bir kadın olarak uyanır ve iyi şeyler yapmaya karar verir.Gündüzleri,sert bir savcının stajyeri olarak çalışırken,geceleri 20'li yaşlarına geri döner.Fantastik komedi sevenler,fırsatı kaçırmayın derim🤠 (bu dizi de asla bitmeyecek listemde yer alıyor)
Screenshot_20240525-012252_Gallery.jpg

5.DNA lover
yayın tarihi:
22 haziran
oyuncular: Choi Siwon,Jung In Sun

Konusu: Araştırmacı Sojin,gerçek aşkı bulmanın anahtarının genlerde olduğunu hisseder.Kendi genetik aşkını bulmaya kararlı olan SoJin,ilişkileri sürdürmede zorluk çeken ob/gyn olan Yeon Woo ile tanışır.Her zaman yardıma hazır olan itfaiyeci arkadaşı Kang Hoon da Sojin'e yardımcı olur.

(Jung In Sun'un ilk izlediğim dizisi 2018 yapımı olan Eulachacha waikiki.Dizi komedi türündeydi ve cidden izlemek için zaman ayırmaya değer bir dizi ama oradaki oyunculuğu biraz donuktu.Zaten çoğu kişi de beğenmemişti.O yüzden buradaki oyunculuğunu merak ediyorum ama aşk türünde olduğu için izlemem bence...)
Screenshot_20240525-012259_Gallery.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240525-012243_Gallery.jpg
    Screenshot_20240525-012243_Gallery.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 0

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,899
Artık eskisi kadar kore dizisi izleyemiyorum. Böyle yayınlanacqk dizileri oyuncuları ve konuları beğeniyorum. Yayınlanınca ya hiç izleyesim gelmiyor ya da yarım bırakıyorum.
Hiyerarcy dizisini merak ediyorum ama yayınlanınca izleyip izlemeheceğime karar vereceğim.
31 mayısta yayınlanmaya başlayacak olan lee jun young'un Dreaming of Freaking Fairytale dizisini kesin izleyeceğim. Bilgisini bırakayım şöyle:

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
728
Artık eskisi kadar kore dizisi izleyemiyorum. Böyle yayınlanacqk dizileri oyuncuları ve konuları beğeniyorum. Yayınlanınca ya hiç izleyesim gelmiyor ya da yarım bırakıyorum.
Hiyerarcy dizisini merak ediyorum ama yayınlanınca izleyip izlemeheceğime karar vereceğim.
31 mayısta yayınlanmaya başlayacak olan lee jun young'un Dreaming of Freaking Fairytale dizisini kesin izleyeceğim. Bilgisini bırakayım şöyle:
Türü romantik komediymiş.Aslında ben daha çok karanlık konulu dizileri severim.Komedi dizileri izlerim ama böyle buram buram aşk kokan diziler izlemem nedense sıkıcı geliyor.Bir de Şu kdrama kızlarının aşk dizilerinde tatlı olmak için verdiği çabalar aşırı cringe geliyor ondan biraz sinir oluyorum😶