Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Xiumin, "Make Mate 1" Programının Sunucusu Oldu!

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Xiumin, KBS2'nun 36 erkek yarışmacının bulunduğu Make Mate1 adlı idol çıkış programının sunucusu olacak!!
"Programdan bir yetkili, 'Xiumin, bir ajans olmadan idol olma hayaline şapkasını çıkaran sıradan çocuklar olan katılımcılarımız için en iyi örnek. Müzik endüstrisinde kıdemli ve sıcak kalpli bir abi olarak ondan 36 katılımcıya idol olma hayallerine giden bu yolda 'koşu arkadaşı' olması bekleniyor.' dedi.

Xiumin'in de ilk solo sunuculuk görevi haberini aldıktan sonra programa hazırlandığı biliniyor.

🐱: Ben de lise üçüncü sınıfıma kadar hiç dans etmemiş sıradan bir çocuktum. Diğerlerinden daha geç stajyer oldum ve bu 36 kişinin Make Mate 1'da büyümesine yardımcı olmak istiyorum çünkü çıkış yapma sürecinin ne kadar zor olduğunu biliyorum​

K-pop'a liderlik edecek yeni nesil erkek grubunun üyelerini seçmeye yönelik küresel bir idol çıkış projesi olan KBS2'nun Make Mate 1 adlı programı Mayıs ayında yayınlanacak!"

*Xiumin'in sunuculuğunu yapacağı programda Chromosome Entertainment'tan stajyerlerimiz Lin Hanzhong, Chen Bingfan, Zhou Anxin ve Zhang Jiahao da bulunuyor!! (Lay'in stajyerleri yani)

cr.exomagazintr

EXO üyelerinin hep böyle programlarda jüri ya da sunucu olmalarını istemisimdir sonunda dileklerim gerceklesiyo 😭 asırı merak ediyorumm Minseok zaten NCT WISH'in bir programında da stajyerlere tavsiyelerde bulunmustu baya olay olmustu hatta fkdxjskdlfkd

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Ayyy Xiumin aşk adammmm 🥺🥺
Aşırı meraklandım ben de 😭
bu tarz baska bir programda da jüri/eğitmen gibi bir sey olsa keskeee 🥹
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

sektöre biraz saplasa da biraz rahatlasak😋😋
of offff yasanacak kaosları düsünemiyorum 🫢