Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yabancı Bir Grup Korece Röportajlar Verdiği Için Eleştiri Alıyor

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Bu yabancı grup beni şaşırttı, düşündüğümden daha iyi Korece konuşuyorlar.

XG

Esquire Korea ile yaptıkları röportajın videosu yayınlandı ama bütün üyeler röportaj boyunca sadece Korece cevap verdi.

1. Bu K-pop değilㅋㅋㅋㅋ

2. Neden Korece konuşuyorlar????Bu bir Japon grubu, öyleyse neden????

3. Japon grubu neden Korece röportaj veriyor?

4. Kpop grubuymuş gibi davranmalarından nefret ediyorum

5. Böyle bir grupla Esquire Korea neden röportaj yaptı?

6. Koreli veya Kpop grubu değilken Korece konuştuklarında neyden gurur duyuyorsunuz?

7. Neden Korece konuşuyorlar…? Bir Kpop grubu değiller

8. O kadar nefret ediyorum ki... Japonlar Korece konuşup K-pop'muş gibi davranıyorlar

9. Japon gruplarının K-pop grubu gibi davranmasından, Korece konuşmasından ve Koreli müzik programlarına çıkmasından nefret ediyorum

10. Bunlar kim?

11. Çok uluslu kız grubu Black Swan onlardan daha iyi Korece konuşuyor

12. Grup kimlikleri ne?

Kaynak: Pannkpop

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Amann japon kore ne fark eder hepimiz gardeşiz ırkçılık yapmayın esasta. 😮😟
Ben aslında Korelilere biraz hak verdim. XG'nin CEO'su biz Kpop grubu değiliz demişti ama bütün promosyonları Kpop'a dayalı. Kpop'tan hem yararlanmak hem de Kpop olarak anılmamak, global bir grup olarak görünmek istiyorlar.

zehra21

Trainee
Tepki
195
Evet iki sektörden de payımızı alalım orta noktada buluşalım istemişler ama tabi sorun yaratmış bence bu grup hayatı boyunca bu sorunu yaşayacak kendi yerlerini belli etmeleri lazım. 🤔🤔
Buba kesinlikle katılıyorum. Şu an Japonya'da oek tanınan bir grup değiller sadece birkaç programa katıldılar fakat açıkçası bu yeterli değil. Kore de ise zaten sevilmiyorlar. Şu an grubu destekleyenler sadece global fanlar. O da ne zamana kadar devam eder bilinmez...

Japon gruplarının K-pop grubu gibi davranmasından, Korece konuşmasından ve Koreli müzik programlarına çıkmasından nefret ediyorum
Eee sizde japonca şarkı çıkarıp japon müzik şovlarına katılmıyor musunuz?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Bu yabancı grup beni şaşırttı, düşündüğümden daha iyi Korece konuşuyorlar.

XG

Esquire Korea ile yaptıkları röportajın videosu yayınlandı ama bütün üyeler röportaj boyunca sadece Korece cevap verdi.

1. Bu K-pop değilㅋㅋㅋㅋ

2. Neden Korece konuşuyorlar????Bu bir Japon grubu, öyleyse neden????

3. Japon grubu neden Korece röportaj veriyor?

4. Kpop grubuymuş gibi davranmalarından nefret ediyorum

5. Böyle bir grupla Esquire Korea neden röportaj yaptı?

6. Koreli veya Kpop grubu değilken Korece konuştuklarında neyden gurur duyuyorsunuz?

7. Neden Korece konuşuyorlar…? Bir Kpop grubu değiller

8. O kadar nefret ediyorum ki... Japonlar Korece konuşup K-pop'muş gibi davranıyorlar

9. Japon gruplarının K-pop grubu gibi davranmasından, Korece konuşmasından ve Koreli müzik programlarına çıkmasından nefret ediyorum

10. Bunlar kim?

11. Çok uluslu kız grubu Black Swan onlardan daha iyi Korece konuşuyor

12. Grup kimlikleri ne?

Kaynak: Pannkpop
Boyle bir grupta olsam utanctan yerin dibine girerdim