Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İzle Yabancı Gençlik Dizileri

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ben birkaç tane izlediklerimden önermek istedim,sizin de sevdiğiniz varsa yazın bilgilenelim asjasj
Çok uzun sezonlu diziler izleyemiyorum o yüzden önereceklerimin hepsi kısa :love:

1- Derry Girls ( 3 sezon,NETFLIX )

Derry Girls, 1990'larda Kuzey İrlanda'da çatışmaların yaşandığı dönemde bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Katolik ve Protestanlar arasında sorunların yaşandığı dönemde Erin, Orla, Clare, Michelle ve James bir Katolik lisesinde okumaktadır. Siyasi çatışmaların ortasında kalan gençler, ergenlik sorunlarıyla başa çıkmaya çalışırken kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

* Eğlenceli,insanın yüzünde tebessüm oluşturan bir dizi

2- I AM Not Okay With This (1 sezon,NETFLIX )

Gergin bir tip olan Syd, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lisenin tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır.

*Tam çerezlik bir dizi,hemen de bitiyor

3-) The Summer I Turned Pretty ( 2.sezonu yayınlanıyor,PRIME TV )

Belly, yazlarını annesinin en yakın arkadaşı olan ve teyzesi olarak gördüğü Susannah’ın oğulları Jeremiah ve Conrad ile birlikte yaşadığı Cousins'deki Fishers'daki sahil evinde geçirir. Her yaz hemen hemen aynı şeyleri yaşayan Belly için hayat 16 yaşında geldiğinde değişir. Bu özel yaz boyunca Belly, ilk aşk ve ilk kalp kırıklığını yaşar.

*Eğlenceli bir gençlik dizisi. Yazlıkları aşırı hoş. Gitmek istedim asjasj

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
B
The sunmer i turned pretty tam Wattpad konusu ama izlerken aşırı sarıyor ikinci sezonu daha izlemedim inşallah ikinci çocukla olur .
Evet tam watty kurgusunda asjasj. Ben de 2 gün önce başladım hemen güncel bölüme geldim. Devam etmeyi düşünüyorsan haftaya cuma 8.bölüm sezon finali olacakmış. Bölüm beklemek istemezsen :p

Belly'nin herkese mavi boncuk takılması sinir bozucu :ROFLMAO:

LadyDiana

Trainee
Tepki
202
The sunmer i turned pretty tam Wattpad konusu ama izlerken aşırı sarıyor ikinci sezonu daha izlemedim inşallah ikinci çocukla olur .
Jeremiah ile olmaz umarım. Ben ilk çocuğu tutuyorum. Belly ve Jeremiah arasında iyi bir ilişki var ama Belly ve Conrad arasında inanılmaz bir çekim var. Hata ilk sezonda "Belly için Conrad bir güneş ve o geldiğinde gökyüzündeki tüm yıldızlar kaybolur" gibisinden bir replik vardı. Conrad ile aralarındaki uyumu beğeniyorum. Umarım Jeremiah ile olmaz 😅

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Ben birkaç tane izlediklerimden önermek istedim,sizin de sevdiğiniz varsa yazın bilgilenelim asjasj
Çok uzun sezonlu diziler izleyemiyorum o yüzden önereceklerimin hepsi kısa :love:

1- Derry Girls ( 3 sezon,NETFLIX )

Derry Girls, 1990'larda Kuzey İrlanda'da çatışmaların yaşandığı dönemde bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Katolik ve Protestanlar arasında sorunların yaşandığı dönemde Erin, Orla, Clare, Michelle ve James bir Katolik lisesinde okumaktadır. Siyasi çatışmaların ortasında kalan gençler, ergenlik sorunlarıyla başa çıkmaya çalışırken kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

* Eğlenceli,insanın yüzünde tebessüm oluşturan bir dizi

2- I AM Not Okay With This (1 sezon,NETFLIX )

Gergin bir tip olan Syd, filizlenen süper güçlerini kontrol etmeye çalışırken lisenin tuhaflıkları, aile draması ve en yakın dostuna duyduğu karşılıksız aşkla uğraşır.

*Tam çerezlik bir dizi,hemen de bitiyor

3-) The Summer I Turned Pretty ( 2.sezonu yayınlanıyor,PRIME TV )

Belly, yazlarını annesinin en yakın arkadaşı olan ve teyzesi olarak gördüğü Susannah’ın oğulları Jeremiah ve Conrad ile birlikte yaşadığı Cousins'deki Fishers'daki sahil evinde geçirir. Her yaz hemen hemen aynı şeyleri yaşayan Belly için hayat 16 yaşında geldiğinde değişir. Bu özel yaz boyunca Belly, ilk aşk ve ilk kalp kırıklığını yaşar.

*Eğlenceli bir gençlik dizisi. Yazlıkları aşırı hoş. Gitmek istedim asjasj
Yazın izlenecek en güzel dizi tarzı budur✍️✍️