Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yabancının Son Kitabı Çıkmış

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
istisnasız buradaki herkes illaki wattpad okumuştur. wattpad okuyanda yabancı kitabınında okumasa bile illaki duymuştur çok eminim buna. bazı kısımları aşırı saçma gelsede son kitabı kesin alırım okurum diyordum taaa ki fiyatını görene kadar.. 375 tlcik yani fiyatı görüncr dedim başlarım edizine de doğasına buna 375 nah veririm dedim kendi kendime

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ay hiç wattpad kitabı okumadım da yani 375 tl ne orhan pamuk mu bu djlsma yani çok edebi baş yapıt değilse asla o kadar para vermem bir kitaba bu arada hikayeler nasıl oluyor wattpad de yani çok genç kız işi mi merak ediyorum belki bende okurum bu kadar pahalıysa kitapları bir özelliği vardır herhalde skdndndn

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Ay hiç wattpad kitabı okumadım da yani 375 tl ne orhan pamuk mu bu djlsma yani çok edebi baş yapıt değilse asla o kadar para vermem bir kitaba bu arada hikayeler nasıl oluyor wattpad de yani çok genç kız işi mi merak ediyorum belki bende okurum bu kadar pahalıysa kitapları bir özelliği vardır herhalde skdndndn
bu kitabı yazan kadın diğer watty yazarlarına göre baya ağır(?) bir üslup kullanıyor bence. karakterin sürekli kafasının içinde geçen gerçek olaylardan koparak anlattığı kısımlar vardı ve okurken cidden karamsar havaya bürünüyorsun okumayı bırakayım da bir temiz hava alayım hissiyatı yaratıyor foemdlwkd kitabı tam okumadığım için konusu hakkında pek bir şey diyemiyorum adını çok duydum diye sınıftaki arkadaşımdan almıştım okumak için ama yok yani sıkılmıştım o kadar ağır anlatım okuyamıyorum direkt olay olsun istiyorum. diğer yazarlar hakkında şunu diyebilirim gayet güzel anlatımı olanlar var ki bu kişiler bence yazar olarak kolay tutunabilecekleri için wattpad e yazıyorlar, hani bir hevesle yazdım oldu bitti değil, oradan tutunca kolay kitap çıkarabiliyorlar diye

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Bu Yabancı kitabı tam olarak ne? Çok duydum ismini. Güzel bir kitap mı?
ya yok güzel denmez de 7 yada 8 sınıfta okumuştum her iki kitabıda şu an liseyi bitirdim

o zamanlar konusu çok güzel geliyordu saçma bir şekilde bu ediz denen manyak avukat esas kız da doğa bu doğanın abisi polisti galiba bu doğanın abisi edizin babasını öldürüyordu sonrada ediz doğayı kaçırıyordu intikam için hatırladığım kadarıyla olaylar böyle başlıyordu yani bide edizin yeşil gözleri var yazar her sayfada betimliyordu uzun uzun şuan sıfırdan böyle bir kitaba başlamam da insan merak ediyor işte sonunu cpvğdmğvmdşsls

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
wattpadde okuduğum ilk kitap buydu bulup geliyorum
çok güzel bir wattpad kitabı vardı ayrıca hazır konusu gelmişken ama adını da yazarını da hatırlayamıyorum hatırlayan varsa yazabilir mi konusunu bile tam hatırlamıyorum zaman değişiyordu kraliyet dönemine de gidiyordu gelecek modern zamana da osmanlıya da hemşire oluyordu sanırım bu tarz bir şeydi

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
çok güzel bir wattpad kitabı vardı ayrıca hazır konusu gelmişken ama adını da yazarını da hatırlayamıyorum hatırlayan varsa yazabilir mi konusunu bile tam hatırlamıyorum zaman değişiyordu kraliyet dönemine de gidiyordu gelecek modern zamana da osmanlıya da hemşire oluyordu sanırım bu tarz bir şeydi

wattpadde okuduğum ilk kitap buydu bulup geliyorum
ismi ney çok merak ettim şuan gidip okuyacağımda

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230715-004918_Instagram.jpg
    Screenshot_20230715-004918_Instagram.jpg
    110.9 KB · Görüntüleme: 39
Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
O sırada wattpad de okuduğu ilk kitap kötü çocuk olan bne 😔
benim ilk okuduğum kitap yaramaz çocuktu buradan bilen çıkar mı acaba ya okuduğumda 6.sınıfa gidiyordum finaline öyle hıçkıra hıçkıra ağlamıştım ki. 1 2 ay önce yatağımın altındaki kitapların tozunu alıp havalandırayım dedim onu da gördüm gidip final kısmını tekrar okudum mimik oynamadı yemin ediyorum buna mı ağlamışım o kadar diye kendi kendime güldüm bide

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
Allah'tan pahalı çıkarmamış birde pahalı çıkarsaydı ne yapardık acaba... Param olsa bile sırf sonunu merak ettiğim bir kitaba bu kadar veremem milleti enayi yerine koymaktan başka bir şey değil hemde yedi yıl beklettikten sonra. Alan da okuyan da en ağır enayidir
Allah'tan pahalı çıkarmamış birde pahalı çıkarsaydı ne yapardık acaba... Param olsa bile sırf sonunu merak ettiğim bir kitaba bu kadar veremem milleti enayi yerine koymaktan başka bir şey değil hemde yedi yıl beklettikten sonra. Alan da okuyan da en ağır enayidir
yinede alan çok olur bence bende sonunu merak ettiğim bir kitaba bu kadar vermem valla aklım yerinde çok şükür

Konu Sahibi
sunnfloweer

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
840
O kitabı devamlı okuyayayım diye beklettim ve okumadım 😶🌫️ benimle yan vardı önceki adı kiraz mevsimiydi sahte güz vardı okudun mu bilmiyorum eskiden güldüğümüz veya ağladığımız şeyleri görünce bana da aynısı oluyor ne kadar gerizekalıymışım hissi geliyor ama Allahtan normal kitapçıdan romanlarımı da alıyordum yoksa bu akıl tutulmasıyla daha fazla hayatta kalamazdım
benimle yan üvey abi konulu bir şeydi galiba tam hatırlamıyorum ama okumuşumdur büyük ihtimaş bu tür kitapları 6 7 8. nci sınıfta deli gibi okuyordum ya ben liseye geçince daha düzgün konulu kitaplara yöneldim yinede wattpadi bırakmadım güzel kitaplarda oluyor içinde

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
O
istisnasız buradaki herkes illaki wattpad okumuştur. wattpad okuyanda yabancı kitabınında okumasa bile illaki duymuştur çok eminim buna. bazı kısımları aşırı saçma gelsede son kitabı kesin alırım okurum diyordum taaa ki fiyatını görene kadar.. 375 tlcik yani fiyatı görüncr dedim başlarım edizine de doğasına buna 375 nah veririm dedim kendi kendime
Off ekonomi kaçti yine gözüme. Ben Harry Potter şeyine 375 tl fazla diyip almadığım zamanları bilirim. Ciddi ciddi tek kitap 375 tl

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Aşka uçan kanatlar vardı wattpadde benim beğendiğim. Askeri pilot kurgusuydu ve hem yazarın kalemi çok kuvvetliydi hemde olaylar aşırı komikti. Birde maalesef 7. Sınıfta mı ne okuduğum önceki ismi t**vüz olup karanlık aşk diye piyasaya sürülen bir seriyi hatırlıyorum. Hadi o zamanlar çoğu kullanıcı küçüktü yayın evleri siz cidden ne halt yediniz

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
yazar silmiş olabilir hatırladığım ismi denedim benzerlerini de denedim çıkmadı :( okuma listelerinde falan da bulamadım ama aklıma takıldı bir kere bulursam mutlaka söylerim
ismi ney çok merak ettim şuan gidip okuyacağımda

Uaua

Trainee
Tepki
218
Hiç watpad okumadım 💪 ama yabancıyı kazıklı mariadan dinlemiştim ve sinir krizi geçirmiştim ☠️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

yabancının yazarı kesinlikle ilk kategori hâlâ aynı zihniyette olan biri değildir umarım
Yokk ya, ben psikolojik yazıyorum Bi kere taam mı kafasında dolaşan biri diye okudum.

Son düzenleme:
  • Kalp
Reactions: inx
Ü

Üye silindi 187

4.sınıfta Machbethler Jules Verneler okuyan ben sırf popüler diye ortaokulda Kötü Çocuk kitabını almıştım o kitabı alış hikayem de oldukça aksiyonlu zaten annem inatla kitabı almak için alt tarafı 40 lira vermediği için(2016 yılında bir kitaba 40 TL pahalıydı) daha 13 yaşımda annemin kredi kartını gizlice alıp kitabı D&R'dan satın almıştım.Sonra çok başım belaya girdi tabi o zamanlar internetten alışveriş bu kadar yaygın değildi ailem güvenmiyordu.Banka sürekli annemi arıyordu ben o sırada korkudan titriyordum.Hikayenin en kötü kısmı şu sırf popüler diye kitabı beğenmeme rağmen her gün okula getiriyordum okulda 10 sayfa okuyordum sonra yüzüne bakmıyordum bir gün hiç unutmuyorum sınfımdaki bir kız kitabın cildini çıkartıp Vini'yi öpücüklere boğdu sınıfta o an anladım kitabı neyin ünlü yaptığını.Vini ünlü yapmış meğersem.Kitabın filmi çok geç çekildi ve çok yanlış bir oyuncu seçildi(Esmer karaktere sarışın aktör seçtiler) eğer kitap popülerliğinin zirvesini yaşarken yazar film çektirseydi şimdiye milyoner olurdu.İlk ve son okuduğum whatpadd kitabı kötü çocuktu daha sonra lisede tüm kızlar kitap okuma saatinde DELİ adlı bir kitap okuyordu.Tenefüste bıyık altından gülerek kitapdaki bir sayfayı sırayla tüm kızlar birlikte okuyordu sıra malesef bana da geldi meğersem okudukları şey gerdek gecesiymiş.Ergenlik işte.Kitap ne anlatıyor hiç bilmiyorum bu arada.

Melike

Trainee
Tepki
135
Aaaa cidden mi bende onun iki kitabı var en son dokuzuncu sınıftayken okumuştum şuan üniversite üçüncü sınıfım 😭 hiç çıkarmasaydın daha iyiydi yazar abla abi be
Nesin sen ben mi? Bende ilk defa dokuzuncu sınıfta sanal platformdan okumuştum
Sonra kitaplarını aldım ve bende üniversite üçüm. Dünde aslında büyük bir heyecanla siteye girmiştim ama fiyatını gördükten sonra geri kapattım😂😂