Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yeni Yıl Ağacıma Notlar Bırakır Mısınız ?

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Neredeyse hepiniz ile sadece yorumlarda az çok konuştum. Belki buradaki herkese soğuk geliyor olabilirim
çünkü daha 1 aydır buradayım ve 1 ay içerisinden baya forumlarda kendimi az çok belli ettiğimi düşünüyorum.
Yeri geldi bana baya destek dolu mesajlar attınız bunun içi teşekkür ederim.

Ben şu an kendimi kısmış durumdayım ve çok fazla kendimden bir şey gösteremiyorum umarım sınavdan sonra istediğim şekilde ilerlerse
her şey size daha yakından kendimi göstermek isterim.
X.jpg

Ve yeni yılda açmam için ağacıma not bırakır mısınız ? @gnabnahc fikir için teşekkür ederim.
biliyorum çok yakın değiliz ama yine de kısa mesaj bile güzeldir
belki beni eleştirmek istersiniz

..

Son düzenleme:

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,232
Neredeyse hepiniz ile sadece yorumlarda az çok konuştum. Belki buradaki herkese soğuk geliyor olabilirim
çünkü daha 1 aydır buradayım ve 1 ay içerisinden baya forumlarda kendimi az çok belli ettiğimi düşünüyorum.
Yeri geldi bana baya destek dolu mesajlar attınız bunun içi teşekkür ederim.

Ben şu an kendimi kısmış durumdayım ve çok fazla kendimden bir şey gösteremiyorum umarım sınavdan sonra istediğim şekilde ilerlerse
her şey size daha yakından kendimi göstermek isterim.
Ekli dosyayı görüntüle 20212

Ve yeni yılda açmam için ağacıma not bırakır mısınız ? @gnabnahc fikir için teşekkür ederim.
biliyorum çok yakın değiliz ama yine de kısa mesaj bile güzeldir
belki beni eleştirmek istersiniz

Ne demek^^🖤

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Buna nasıl yazılıyor ya ona göre yapacağım anlayamadım orada from yerine adımı yazıyoruz sonra ne oluyor sana nasıl ulaşacak? Ksksmssk anlayamadım 😭
ya şimdi çok adını yazıyorsun sonra alt yere mesajini sonra ilerle diyorsun bu kadar

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
ayy 4 tane notum olduuu benim kalbim mutluu

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
25 aralık günü hemen olsun ayy böyle hepsini okumak istiyorumm

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Bir şey diyecem şimdi ayarlardan herkese kapalı yapınca yazılan mektupları kimse okuyamıyor demi ?

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,232
@gnabnahc Senin ben fikrine kurban olurum herkes buna bayıldı ve çok tatlı bir olay
Hehe~
Stray Kids Skz GIF

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
Şey belki görmeyen olmuştur diye üste çıksın diye yorum hihii
belki not yazmak istersinizz ve kalbim hoş olurr

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
18 olmuş şey arkadaşlar eğer zorla yazdıysanız özür dilerimmm
bu kadar beklemiyordum umarım laff yemedim mektupta :cry::cry::cry::cry:

Konu Sahibi
Reidia

Reidia

Mor Sümbül
Fanbase Starter
Tepki
617
@imruveyyy💙 @inx @callmeswarley @JkunTavşanDişleri @andromeda @Vankedisi🐈☢️ @haneull @Bloom🔥 @revelimderevelim @Prenses Ciklet @augustine @canimbanabas @Lili Beth @PonyWinx09 @lilith_halşii @Zzz @gnabnahc

Hepinize teşekkür ederim, ortak bir yola çıkarsam eğer kısa sürede çoğu insana sıcak gelmişim bu konuda mutlu oldum çünkü: bazı insanlara bu davranışım itici gelebiliyor. Onun dışında çok fazla sınav ve hayatımla ilgili mesaj geldi beni önemsediğiniz için gerçekten teşekkür ederim.

Noel gününüz kutlu olsun sizi seviyorum benim sıcak çikolatalarım ( unuttum kişiler varsa özür dilerimm )
9b880e0a-c027-4a71-9262-39b5672daf10.gif

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,865
@imruveyyy💙 @inx @callmeswarley @JkunTavşanDişleri @andromeda @Vankedisi🐈☢️ @haneull @Bloom🔥 @revelimderevelim @Prenses Ciklet @augustine @canimbanabas @Lili Beth @PonyWinx09 @lilith_halşii @Zzz @gnabnahc

Hepinize teşekkür ederim, ortak bir yola çıkarsam eğer kısa sürede çoğu insana sıcak gelmişim bu konuda mutlu oldum çünkü: bazı insanlara bu davranışım itici gelebiliyor. Onun dışında çok fazla sınav ve hayatımla ilgili mesaj geldi beni önemsediğiniz için gerçekten teşekkür ederim.

Noel gününüz kutlu olsun sizi seviyorum benim sıcak çikolatalarım ( unuttum kişiler varsa özür dilerimm )
Ekli dosyayı görüntüle 20792
Hayır aksine sıcak olman çok hoş ve rica ederim 💞

gnabnahc

Mr. Bang
VIP Rapper King
Tepki
1,232

Ekli dosyayı görüntüle 20792
Ben de çok teşekkür ederim^^