Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yg De Ki Rol Dağılımı

Dixon

Trainee
Tepki
249
Bugün gördüğüm bir yorumdan esinlenerek bu gönderiyi oluşturuyorum🤍

Yg de kişiliklerin fazla planlı olduğunu ve tutan idollerin kişilik özelliklerinin sonraki jenerasyonda bulunan idole yapıştırılırdiğını düşünüyorum
Mesela:

Minzy- grubun ana dansçısı,en küçüğü grubun maskulen,tomboy ve haylaz kızı -Lisa
(Yg den ayrıldıktan sonra Tv programında bu maskulen tomboy tarza sokulduğunu, bu tarz ve kişilik dışına çıkmamasının söylendiğini anlatmıştı )

GD- ana rapper sahnede karizmatik sahne disinda utangaç tatlı cocuk (modayla içli dışlıdır) ayrıca yerli yabancı ünlülerle ortamı var -Jennie

Dara- grubun anası visuali genelde şarkıda geri planda kalırlar ama varyetelerde en çok öne çıkandır ayrıca oyuncudur da- jisoo

Bom-grubumuzun ana vokali ve hassas kızı (sürekli kalpleri kırıktır aşk acısı çekenler söyledikleri 10 şarkıdan 8i aşk hakkındadır) ayrıca diğer üyelere kıyasla özgüvensizlerdir -Rosé

Mino=(valla açıklama bile yazmicam herşeyiyle direk GD02 yapmaya çalıştı sirket ama çok tutmadi)

Daha kızlar çıkmadığı için kesin yargı koymak istemiyorum ama izledigim tüm bolumlere gore yg rolleri şu sekilde vermis

Chiquita-kucuk yasta Tayland'dan gelen grubun güneşi neşesi haylazı üç yaşından beri dans eden üyesi ayrıca yg ceosu bizzat "lisa gibi olmasını istiyoruz" demiştir şu an rap öğreniyor tarz ve dış görünüş olarak fazlaca en iyi sekilde 2. Lisayı üretmişlerdir

Ahyeon- grubun çok yönlüsü, ayrıca genelde grubu yönlendiriyor insanlar 2. Jennie diyor fakat chiquita gibi 2. Bilmemne etiketini yapistirmayacagim daha "2. şu" diyecek çok da birşeyini gormedim

Haram- hissediyorum..
iki yıla aşk acısından ölen şarkı coverlarini dinleyecegiz grubun duygusal hassas masum ve bide tatlı kızı olacak
Kendisi yg için önemli röle sahip yg her grubunda altın sesli üye bulundurur

[Belki daha da yazardim size yemin ediyorum bu gun herhalde bi 8 saat sınav oldum 2. Dönem hiçbir sınava girememiştim birden hepsi üstümden gecti kafam kazan, akli selim sekilde yazmadim gonderiyi fazla ciddiye almayın bugun beni]

Konu Sahibi
Dixon

Dixon

Trainee
Tepki
249
Kötü niyetli değilim ama bence babymonster da Karina Wonyoung gibi çok iddialı bir visual üye yok diye düşünüyorum.Yani ben genelde bir gruba bakınca bana çok güzel gelmese de bu visual olur kesin diyebiliyorum asyalilarin beğendiği insanlardan dolayı ama babymonsterda o tarz bir üye yok bence.
Bende böyle düşünüyorum ama kızlar çok küçük zaten etraf guzel ama sarki soyleyemeyen sarkici kizlarla dolu o yuzden surat yerine yetenegine odaklanacagimiz bir gruba ihtiyaç vardi

Konu Sahibi
Dixon

Dixon

Trainee
Tepki
249
Kötü niyetli değilim ama bence babymonster da Karina Wonyoung gibi çok iddialı bir visual üye yok diye düşünüyorum.Yani ben genelde bir gruba bakınca bana çok güzel gelmese de bu visual olur kesin diyebiliyorum asyalilarin beğendiği insanlardan dolayı ama babymonsterda o tarz bir üye yok bence.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Winner üyeleri de bazı yonlerden bahsettigin o rollerde var bence Jinu mesela jisooyu andırıyor bana kişilik vs
Yg de çok var onceki ve sonraki jende ayni sürümü mutlaka oluyor idolun dedigim gibi daha yazardim ama napiyorum dedim bi noktada ve biraktim👍🏻

Ü

Üye silindi 192

GD nasıl bir balondur ya, TOP daha zeki ve yetenekli birisiydi (ve daha az hatta hiç problematik değildi) bu adam grupta nasıl yükselen kişi oldu anlamıyorum?