Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Haber Yg'nin Hit Yapımcısı Bekuh Boom, Yg'den Ayrılıyor.

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
YG Entertainment'ın birçok hit şarkısının yazarı ve yapımcısı Bekuh BOOM, 11 yıl sonra yayın sözleşmesinin bittiğini söyledi.
20231021_172021.jpg

[Hayatımın bir sonraki bölümü için heyecanlıyım! Nihayet 11 yıllık yayıncılık anlaşmam sona erdi! Gidip istediğimi yapmakta özgürüm. Aslında bu çılgınlık. Gelecek 11 yılın, geçtiğimiz 11 yıldan daha büyük ve daha parlak olmasını umuyorum 🤭🤞💕 (ve bir daha ASLA 11 yıl boyunca hiçbir yere imza atmayacağımı umuyorum 😂)]

20231021_172022.jpg 20231021_172023.jpg

nasıl travma olmuşsa 😒 Neyse YG'den herkes tek tek ayrılıyor. Tarih sayfalarında umarım artık adın yazar YG Şirketi 😊

Ü

Üye silindi 189

kendisini sevmeyen falan coktu ozellikle blinkler ama bu kadin cidden ne yaptigini biliyordu. blackpinkin en iyi sarkilarini kendisinden cikti. blackfishingi ve aeve i biraksa daha da harika olacak ama neyse bu konu hskkinda konusmayacagim.

11 yillik sozlesme ne de demek? resmen cok korkunc. kadin icin sevindim sozlesmenin bitmesine. rahat bi nefes alir artik.

bir de zaman 2. bp yapmak isteyenlerin zamanidir artik. bekuh dan bi sarki alirlar is tamam bxnxbnx ayyy ilerideki skandallari gormek icin sabirsizlaniyorum xbnxnxmdn

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
YG Entertainment'ın birçok hit şarkısının yazarı ve yapımcısı Bekuh BOOM, 11 yıl sonra yayın sözleşmesinin bittiğini söyledi.
Ekli dosyayı görüntüle 17003

[Hayatımın bir sonraki bölümü için heyecanlıyım! Nihayet 11 yıllık yayıncılık anlaşmam sona erdi! Gidip istediğimi yapmakta özgürüm. Aslında bu çılgınlık. Gelecek 11 yılın, geçtiğimiz 11 yıldan daha büyük ve daha parlak olmasını umuyorum 🤭🤞💕 (ve bir daha ASLA 11 yıl boyunca hiçbir yere imza atmayacağımı umuyorum 😂)]

Ekli dosyayı görüntüle 17004 Ekli dosyayı görüntüle 17005

Adam nasıl travma olmuşsa 😒 Neyse YG'den herkes tek tek ayrılıyor. Tarih sayfalarında umarım artık adın yazar YG Şirketi 😊
Kadın mutluluktan kafayi yemisHDKAHWKQJSK

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Vallahi ygden dökülmeler başladı az bile hala daha bp ellerinde,korede ünlü olan winner ve akmu da onlarda.Bu meselenin ister istemez kurucu yang hyun suk'a değineceğini hissediyorum.En son görevi bırakmıştı şimdi ne oldu da başa geldi tekrar?

Konu Sahibi
chewy

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,222
Vallahi ygden dökülmeler başladı az bile hala daha bp ellerinde,korede ünlü olan winner ve akmu da onlarda.Bu meselenin ister istemez kurucu yang hyun suk'a değineceğini hissediyorum.En son görevi bırakmıştı şimdi ne oldu da başa geldi tekrar?
Winner eskisi gibi aktif değil ne yazık ki 🥲
En son popüler oldukları zaman 6 yıl önce idi şimdi de üyeler asker de bu yüzden Kore artık winner'ı unuttu gibi. Ancak yine bir really really gibi şarkı ile gelirlerse patlarlar
BP nin sözleşme işi ise yaş hep ileriye atıyor
Zaten Yang Hyun-suk kardeşine bırakmıştı şirketi ancak arkadan işleri çeviren oydu çünkü BabyMonster'ın sunucusu da oydu. En son dava açılmıştı birini tehdit etti diye. Hala belirsiz

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Yg hit şarkılarını yazan birini ve onu globale taşıyan grubu şirket bünyesinde tutamıyor yakında bir skandal da ortaya atılır tüm parçalar yerine oturtulur ne kadar eziyet çektiriyorsa paçasını kurtaran seviniyor resmen