Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yks Için Dershaneye Gidilmeli Mi?

sunnfloweer

Rookie Idol
Tepki
841
burda sınava hazırlanan ya da kazanan bir çok kişi var yorumlardan okuduğum kadarıyla bu yıl sağlık sorunlarım nedeniyle sınava pek çalışamadım sınavada öylesine girdim diyebilirim bu yıl bir kaza bela olmazsa inş sıkı bir şekilde çalışacağım sormak istediğim şu yks için dershaneye gidilmeli mi yoksa evden youtubeden mi çalışılmalı sosyal medyada çok görüyorum bu aralar dershane boş gibi yorumlar sizce gitmeli miyim ya da siz gittiğinizde verim alabildiniz öğrenci ve dershane ortamına göre değişir tabiki dershanenin faydası ama yinede sizce gitmeliyi miyim ne diyorsunuz?

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
dershane öğrenci şöyle olursa boş oluyor ayt tyt zor kolay demeden her konuyu istikrarlı bir şekilde bitirebiliyor ve günde yüz (aslında bu kişiler daha fazla çözüyor da en az 100 diyelim biz buna) sorudan fazla çözebiliyorsa. bu durumda zaten böyle olan öğrenci okul ve dershaneden konu bakımından da önde gidiyor. eğer gerçekten kendine karşı böyle otoriter bir tutumun yoksa ve herhangi bir bahaneyle derslerden kaçabiliyorsan youtube desteği yeterli olmaz dershanedeki hocalar bir şekilde o boşluğu tamamlıyorlar + hocalarla soru çözümü yapmak büyük bir avantaj

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bence iyi verim alabileceğin doğru dershaneyi seçersen verim alırsın öğretmen kadroları falan iyiyse gidilir bence

Ü

Üye silindi 187

Disiplinli biri değilsen hiç riske girme dershaneye git.Sınav yılı seninle aynı sorunları yaşayanları görmek bence daha iyi hissettiryor ve rekabet kişiyi kamçılar diyorum ben.Sen iyi gittiğini düşünsen bile senden iyi yapanları görmek moral bozuyor ama azim de veriyor.

Gamze

Trainee
Tepki
111
Benim de mezun senemdi bu sene. Kendi tecruberime göre iyi yanları yapılan denemelerle kendini deneyerek yanlışlarını daha iyi ogrenebilirsin, öğretmenler iyiyse sana yol gösteriyorlar, anlamadığın soruları konuları sorabiliyorsun, bizimkinde ayrıca anlamadığın konuda özel ders de alabiliyordun, benimkinde ayrıca seviye sınıfları vardı iyi sınıfa düşersen sorun yok ama kotu sınıfa düşersen dershanenin bir faydası olmayacak okumaya gelmeyen boş beleş bir sürü tiple karsilasirsin. Aklıma gelenler bunlar.

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,105
Ben gitmedim dershaneye ama bence çok faydası var. evde çalışmak zor orda hem disiplin var hem de canlı rakipler var. ben evdeyken bunları hep unutuyordum.

itsmehi

Trainee
Tepki
39
burda sınava hazırlanan ya da kazanan bir çok kişi var yorumlardan okuduğum kadarıyla bu yıl sağlık sorunlarım nedeniyle sınava pek çalışamadım sınavada öylesine girdim diyebilirim bu yıl bir kaza bela olmazsa inş sıkı bir şekilde çalışacağım sormak istediğim şu yks için dershaneye gidilmeli mi yoksa evden youtubeden mi çalışılmalı sosyal medyada çok görüyorum bu aralar dershane boş gibi yorumlar sizce gitmeli miyim ya da siz gittiğinizde verim alabildiniz öğrenci ve dershane ortamına göre değişir tabiki dershanenin faydası ama yinede sizce gitmeliyi miyim ne diyorsunuz?
konularda sıkılabilirsin mezun lduğun için ama düzen sağlamakk için çok yararlı kendi düzenini kuramıyorsan gitmelisin