Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yks’de Türkiye 13’Üncüsü Olan Genç, Yarışmada 2. Soruda Elendi.

Hinata

Trainee
Tepki
37
YKS’de Türkiye 13’üncüsü olan genç, Kim Milyoner Olmak İster’de 2. soruda elendi.

20231023_142757.jpg

Habere gelen beğendiğim bazı yorumlar:

* adam çalışmaktan internete girmemiş demek ki

*Teorik bilgi başka pratik bilgi başka eğitim sistemimiz çöp

* İşte ders inekleri, okul kazanınca da içe kapanık olup pskilojileri bozulup, ne kız arkadaş, ne erkek arkadal oluyor, sonra manyayıp okulu bırakıyorlar, ya da intihar ediyorlar, aile baskısı öldürür

* okudugunu anlayamayan bi arkadasin 13. oldugu sinava gore basari belirleniyor inanilmaz sjabdkagbakcjvbjf

*Hiç mi şifre değiştirmedin aq

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,125
Hiç mi şifre değiştirmedin
Buna güldüm yani yalan yok fjdjdjjd

Hem yaşı genç hem de genel kültür bambaşka bir olay. 1 hafta önce olan olayı da sorabiliyorlar yarışmada, asırlar önce olan olayı da. Heyecan da üstüne gelince doğru bilse bile unutmuş olabilir. Oraya çıkmakta cesaret ister 😄

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,354
YKS’de Türkiye 13’üncüsü olan genç, Kim Milyoner Olmak İster’de 2. soruda elendi.

Ekli dosyayı görüntüle 17221

Habere gelen beğendiğim bazı yorumlar:

* adam çalışmaktan internete girmemiş demek ki

*Teorik bilgi başka pratik bilgi başka eğitim sistemimiz çöp

* İşte ders inekleri, okul kazanınca da içe kapanık olup pskilojileri bozulup, ne kız arkadaş, ne erkek arkadal oluyor, sonra manyayıp okulu bırakıyorlar, ya da intihar ediyorlar, aile baskısı öldürür

* okudugunu anlayamayan bi arkadasin 13. oldugu sinava gore basari belirleniyor inanilmaz sjabdkagbakcjvbjf

*Hiç mi şifre değiştirmedin aq
Boyle tiplerin zortlamasinin bana keyif vermesi normal mi:oops:

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
690
Soruyu yarışma anında yanlış algılamış olabilir, ilk doğum günü şıkkını gördüğümde benim akla direkt internet bankacılığı şifreleri geldi mesela. Onda doğum tarihinle ilgili hiçbir şeyi kullanamazsın. Hızlı hızlı okuyup D şıkkını olumsuz bir şey gibi okuyabilirsiniz bunun neden absürt anlaşıldığını anlamadım xsvbsnsnsjjd

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
931
Anlık heyecana veriyorum çünkü birçok kişinin bilmesede yapabileceği bir soru (ama çocuğun fiyakası fena bozulmuştur o yüzden üzüldüm biraz )
ama böyle yerlerde derece yapanlar için ''asla yanlış yapamaz''tarzı bir ön yargı var nedense normal biri bu soruyu yanlış cevaplasa böyle düşünülmezdi dalga geçenlerin birçoğu oraya çıkmaya cesaret bile edemezdi boşuna laf kalabalığı yapmışlar maalesef.