Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Yks İlk 100K Yapma Planım

Lost soul

Trainee
Tepki
4
Merhaba fazla uzatmadan konuya gireyim lisede çalışkan bir öğrenciydim altyapım var fakat şu an konuları unuttuğumda netlerim düşük. Tyt de 50 55 arası yapıyorum ayt de hatırladıkça calisiktca yapılıyor biliyorsunuz. Benim planım şu tüm gün evdeyim ortamımda var kalan sürede 6 ayda tyt ayt konuları bitirip son 1.5 ayda deneme çözerek ilk 100 bine girmek. Obp 93. Fizik çalışmayı düşünmüyorum zaten anlamıyorum sevmiyorum ve çok vakit alıyor. Hedefim ayt mat 30 net yapıp kimya biyoyu fullemek. Tyt den de 90 net gerekiyor. Kaybedecek hiçbir şeyim kalmadı sınırlarımı zorlayarak günde 8 saat tyt 8 saat ayt çalışsam sizce olur mu bu iş ? Biliyorum elbette sizlerde kahin degilsiniz ama danisacak kimsem yok.

Konu Sahibi
L

Lost soul

Trainee
Tepki
4
bir günde 8 saat tyt 8 saat ayt calisman birazcik zorlama olmus daha gercekci bir planla eger tüm gününü ders calismaya ayirabileceksen 100k yapabilirsin hatta 100k< yaparsin
Valla kardeş küçük gorulmekten bıktım. Herkese göstericem. Evet belki biraz zorlama gelmiş olabilir ama yapmaya çalışacağım. Zaten kaybedecek bir şeyim kalmadi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Merhaba fazla uzatmadan konuya gireyim lisede çalışkan bir öğrenciydim altyapım var fakat şu an konuları unuttuğumda netlerim düşük. Tyt de 50 55 arası yapıyorum ayt de hatırladıkça calisiktca yapılıyor biliyorsunuz. Benim planım şu tüm gün evdeyim ortamımda var kalan sürede 6 ayda tyt ayt konuları bitirip son 1.5 ayda deneme çözerek ilk 100 bine girmek. Obp 93. Fizik çalışmayı düşünmüyorum zaten anlamıyorum sevmiyorum ve çok vakit alıyor. Hedefim ayt mat 30 net yapıp kimya biyoyu fullemek. Tyt den de 90 net gerekiyor. Kaybedecek hiçbir şeyim kalmadı sınırlarımı zorlayarak günde 8 saat tyt 8 saat ayt çalışsam sizce olur mu bu iş ? Biliyorum elbette sizlerde kahin degilsiniz ama danisacak kimsem yok.
Daha iyi bile yaparsin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Aslında 8 saat TYT ve 8 saat AYT imkansız değil ancak sürdürülebilir bir şey değil.Aradan çok geçmeden sıkılır ve yorulursun buda çalışma verimini düşürür.Eee böyle oluncada çalışmaktan bakarsın ve en sonunda pes edebilirsin. Olacak senaryo bu olur.Bence sen bunu yarıya indir 4 saat TYT ve 4 saat AYT yada 6 saat TYT 2 saat AYT şeklinde yapabilirsin
Sayısalsa aytyi 6 saat tytyi 2 saat yapsın. Malum ayt sayısal zor ama imkansız degil