Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Ysl Beauty & Serenay Sarıkaya

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,507
YSL Beauty Serenay Sarıkaya'yı Instagram'da takibe almış. Galiba Türkiye elçiliği gibi bir şey geliyor .

Vaay ve. Kpop idolleri için bu tarz haberlere alıştım ama Türk ünlülerinde bu tarz elçilik olaylarını görünce şaşırdım ve sevindim 😍

Bu arada kendisini Lale Devri dizisinden beri seviyorum 💜

20230620_002354.jpg
20230620_002358.jpg

Son düzenleme:

marin

Trainee
Tepki
639
Yani şimdi övünmek gibi olmasın ama çoğu markanın ağırlığını bizim kızların KPOP idollerinden kat be kat daha iyi taşıyacağı bir gerçek. KPOP popüler olduğu için ve Asyalılar bu markalara daha çok para basabildiği için genelde onlardan seçiliyor global elçiler vs. Yoksa Serenay, Hande, Afra gibi kızlarımızın aurasının yarısı bile yok hiçbirinde 🤷🏻‍♀️ Çok gömdüm sanki ama ee biraz da gerçekler 😄

M

mevsim

Türkiye’de dizi sektörü çok büyük bir kitlelere hitap ediyor, çok bilinen isimlerden biri zaten Serenay. Bana yine de bu markalar saçma geliyor

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Serenay güzel ve aşırı auralı bir kadın. Geçen netflix için giydiği elbise takı falan mükemmeldi. Bizim oyuncuların çoğunda baya iyi aura var. En sevmediğim Hande erçelde bile hem aura hemde fizik olarak aşırı iyiler. Koreliler dümdüz doğrusu ve giydikleri çoğu şey kıvrımlı insanlara yakışacak şeyler

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Bu kadındaki star ışığı Türkiye de kadın oyuncular arasında ondan başka kimse de yok.Çok yetenekli birisi zaten bale yapmış,şan eğitimi var Fi dizisinde kendini çok iyi göstermişti.Kendisine medcezirden beri hayranım ama fan olarak değil sadece çok beğeniyorum.Ekrana çok yakışıyor.

wegohard

Trainee
Tepki
6
Türkiye'nin ekonomisi biraz daha iyi olsaydı ve lüks araçlara uğlaşabilseydik bence bizden de çok elçi çıkardı. Sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum Serenay'ın.