Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Arven 'in en son etkinliği

• Arven
    Arven, 52Hertz adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Sanırım benim bahsettiğim başka bı yapımdı dune olsa hatırlardım ama yanılıyor da olabilirim Benim bahsettiğim yapımda bı adam vardı...
  • Arven
    Arven Tepki 52Hertz's yorum yap üzerinde 52Hertz's profil yayını ile Kalp Kalp.
    @Arven dune part2 birinciyi izlemediysen ilki biraz sıkıcı gelebilir bence değildi ama böyle yorumlar da çok gördüm ama ikinci bence çok...
  • Arven
    Arven Tepki Müstesna's durum ile Kalp Kalp.
    Hayırlı Ramazanlar. Rabbim tuttuğunuz oruçlarınızı kabul etsin. 🥰❤
  • Arven
    Arven Tepki fosforlucevriye's durum ile Kalp Kalp.
    Bu ara pek giremiyorum ama en son okulun başlamasını istemediğim hakkında bi başlık açmıştım ona ufak bi güncelleme yapmak istedim...
  • Arven
    Arven Tepki Müstesna's durum ile Haha Haha.
    Dün bütün gece uyumadım.Sen mi gerçek adını söylemek istersin Jaehyun, yoksa ben mi söyleyeyim Sion? 😁 Bu çocuğa bakarken sadece Jaehyun...
  • Arven
    Arven, 52Hertz adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Ay bende izleyecektim bunu, ss almıştım bulamıyorum ismi neydi ? @52Hertz
  • Arven
    Arven Tepki 52Hertz's durum ile Haha Haha.
    Adam tutturmuş bu çocuk Mesih de Mesih işte işaretler var gördüm hayır çocukta diyor ki hayır ben Mesih falan değilim işte işaretleri...
  • Arven
    Arven Tepki Haney 🍯's durum ile Cool Cool.
    Dışarı çıkacağımı söylediğimde bana kredi kartını veren ablamın minimum karizma:
  • Arven
    Arven Tepki Müstesna's yorum yap üzerinde Müstesna's profil yayını ile Beğen Beğen.
    Sonra da çıkıyorlar "dizilerimizin yasadışı izlenmelerine karşı bir şeyler yapacağız" falan diyorlar. (Bir kere öyle bir haber...
  • Arven
    Arven Tepki Müstesna's durum ile Beğen Beğen.
    Çin'de youtube yasak ama Çinliler dizilerini, programlarını çeşitli dil çevirileri ile youtube a yükleyerek dizilerinin farklı...
  • Arven
    Diğıl o hâlâ JK nin peşinde koşuyor
  • Arven
    Arven Tepki Sweet Mimosa's ile 😭 Ağladım Ağladım.
    https://www.haberturk.com/k-pop-yildizi-asik-oldugu-icin-ozur-diledi-3667193-magazin Herşey tamam ama niye haberde karina yerine gigi var😭😭