Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

ask kullanıcısının son içeriği

1. ask

Okul Arkadas Iliskileri

Ben de zaten birbirlerine zehir ettiler baloyu da geceyi de neyse bakalimmmm yarin disari cagirdi B kisisi ve D kisisi
  2. ask

Okul Arkadas Iliskileri

Simdiiii ben yurtta kaliyorum zaten biliyorsunuz. Şöyle bir şey yasanmış bu kisilere A B C D diyelim. A B C kisileri oda arkadasları D ise benim besto friendom ve yurtta kalmıyor ben A ve D ise arkadas grubuyuz üçlü. Neyse bizim mezuniyet vardı gecen hafta ben gitmedim ailemle aram kotu oldugu...
  3. ask

Omggg site benim

Omggg site benim
  4. ask

Bugun beomgyuya mi oppacilik yapsam yeonjuna mi

Bugun beomgyuya mi oppacilik yapsam yeonjuna mi
  5. ask

Bana bir akıl verir misiniz? Simdi 30 gun rapor aldim diye evime donmustum ama sinavlara...

Bana bir akıl verir misiniz? Simdi 30 gun rapor aldim diye evime donmustum ama sinavlara girecektim 3 gun okuldaydim. Mudur yardimcisina da kac kez dedim hocan kontrole der misiniz raporu diye tamam o is bende dedi dedi trende ariyor bu rapor olmaz devlet hastanesi raporu olacak diye. Din...
  6. ask

😭😭😭 kolum patlasa daha az utanirdjm

😭😭😭 kolum patlasa daha az utanirdjm
  7. ask

Haber Min Hee-Jin Bu Sefer De Bts'i Hedefledi.bu Fazla Değil Mi?

Fazla tabii kafayi yemis😭
  8. ask

Trende kolam yere dustu pat diye PATLADI bayagi herkesin ustu ıslandı ya cok utandım😭

Trende kolam yere dustu pat diye PATLADI bayagi herkesin ustu ıslandı ya cok utandım😭
  9. ask

Nasılsınız

İyiyiz sen
  10. ask

Gucluyuz😭💞💞

Gucluyuz😭💞💞
  11. ask

Monbinin vefatının 1. Yıl donumuymus yattigi yer incitmesin💞💞

Monbinin vefatının 1. Yıl donumuymus yattigi yer incitmesin💞💞
  12. ask

ZZZ SENİN NİYE DURUMUNA BİR SEY ATAMİYORUM. SOZ VERİYORUM COK KOMİK

ZZZ SENİN NİYE DURUMUNA BİR SEY ATAMİYORUM. SOZ VERİYORUM COK KOMİK
  13. ask

@Uranyum☢️ kızın banını kaldirir misin? Ya da yeni hesap acmasina izin ver niye yeni hesabini...

@Uranyum☢️ kızın banını kaldirir misin? Ya da yeni hesap acmasina izin ver niye yeni hesabini banliyorsun
  14. ask

@Uranyum☢️ ne alaka???

@Uranyum☢️ ne alaka???
  15. ask

Bloom kendi istegiyle mi banlandi su an?

Bloom kendi istegiyle mi banlandi su an?