Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Athena 'in en son etkinliği

• Athena
    Athena Tepki JeyKey's yorum yap üzerinde JeyKey's profil yayını ile Alev Alev.
    Sonunda kareografi versiyonunun gelmesine mi yoksa Riwoo'nun sarı saçlarına mı sevineyim?
  • Athena
    Athena Tepki JeyKey's durum ile Alev Alev.
    Tüm sektöre KOZ kameramanlarından gerek.. (Allah'ım Riwoo'nun partının dans hareketleri muhteşem😭)
  • Athena
    Athena Tepki inx's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Kalp Kalp.
    @Uranyum☢️ şaşırttın valla ne yalan söyleyeyim. açarsın o zaman yakın zamanda hadi bakalım
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Alev Alev.
    Biraz ara versin bakalım. Kendisi için böylesi daha iyi. ilerde tekrar açarız
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Yani ben de görmedim Bloom'un ona bir şey yaptığını. Değişik bir takıntılık oldu sanırım tenoda. Aman neyse ya eden ettiğini bulur...
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Kalp Kalp.
    2 haftadır tatilde idim. 2 gün önce bir gireyim dedim hesaba. Keşke hiç girmeseydim. Bu sefere fazla doz aldık. Tatsız bir kaos oldu...
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Haha Haha.
    Kaos yok diyince giden üyeler :D
  • Athena
    Athena Tepki EşKışKın's durum ile Hmm.. Hmm...
    Eşkıskın her derde deVA.
  • Athena
    Athena Tepki Lilac's durum ile Ağladım Ağladım.
    Yaaa imruveyyy gitmiş 😭😭
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s durum ile Haha Haha.
    Ziyaretçiler neyi bekliyorsunuz? Gidin yatın uyuyun. Kaos maos yok artık :cautious:
  • Athena
    Athena Tepki inx's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Beğen Beğen.
    @Uranyum☢️ belli bir uyarı sayısını aşınca kalıcı banlanma yok muydu? tek yaptığı eksilemek de değildi ayrıca. kadın düşmanlığı...
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Beğen Beğen.
    @inx Çocuk eğlensin derken o zaman onu eksiliyordu. Ondan ötürü dediğim bir şey. Taa en başında. Bu olay ile alakası yok. Eksiliyor diye...
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Beğen Beğen.
    @inx kurallar neyse ona göre işlem yaptık. Ben yokken de diğer yöneticiler görevlerini kötüye kullanınca ortalık karışmış 😒 Sıkıntı yok...
  • Athena
    Athena Tepki inx's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Alev Alev.
    @Uranyum☢️ tehlikeli olarak aylardır kalıcı banlanması istenen bir kişiyi hızlıca buradan uzaklaştırsaydın 100 kişiyi silmekle...
  • Athena
    Athena Tepki Blabla's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Haha Haha.
    Uranyum yine formunda👍
  • Athena
    Athena Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Pofff.. Pofff...
    Forum tarafında bir şey yok. Tehlikeli gördüğün kişiye netflix hesabını vereceksen bir şey diyemem :rolleyes::ROFLMAO: Neyse kaçtım.
  • Athena
    Athena durumunu değiştirdi durum.
    Forum eski haline döner mi diye sabahdan beri düşünüyorum...
  • Athena
    Athena Tepki Blabla's durum ile Ağladım Ağladım.
    Ya😭😭😭bu kadar sessizlik beni çok üzüyor.
  • Athena
    Athena Tepki ask's durum ile Kalp Kalp.
    Monbinin vefatının 1. Yıl donumuymus yattigi yer incitmesin💞💞
  • Athena
    Athena, Athena adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Tepki puanlarımda eksilmis uwuwuwuwu😢