Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

bbequitedontcry kullanıcısının son içeriği

1. bbequitedontcry

ewddd ramazan için rüyayı diriltme sözümü tuttum ve forumdaki son vazifemi yerine getirdim sanal...

ewddd ramazan için rüyayı diriltme sözümü tuttum ve forumdaki son vazifemi yerine getirdim sanal dostlarm. rüyanın şifreyi unutmuşum bu hesabınkini de zor hatırladım haha hayatım için kritik noktalardayım açıkçası buraya girecek hayat enerjim de yok. o yüzden rüyayı getirip size de veda etmek...
  2. bbequitedontcry

Bana Saçma Gelen Ürünler

şu saç masajı tarağı zımbırtısını bayadır almayı düşünüyorum hehe bilmiyorm bana mantıklı gelen bişiler var onda.. bana şey gereksiz geliyor şu telefon tutacakları var ya koy işte masaya bi yere telefonunu???!!
  3. bbequitedontcry

Zorbalığa Karşı Bakış Açınız Nasıl?

zorbalığa sıcak bakıorum
  4. bbequitedontcry

Linçleneceğiniz Düşünceleriniz

hiç öylesine 🥰🥰🥰
  5. bbequitedontcry

ben kendimi bile içselleştiremedim ne diyon
  6. bbequitedontcry

hanımlar ne amq süslü sözlük mü burası kızlar ünlü die ağla bi de
  7. bbequitedontcry

Hangi Kpop Grubunun Üyesi Olmak Isterdiniz ?

btste olup imajlarını yerle bir etmek isterdm💅🏻💅🏻
  8. bbequitedontcry

OF OF OF DUR YETİŞCEM HER ŞEYE BEKLE SN😠😠😠

OF OF OF DUR YETİŞCEM HER ŞEYE BEKLE SN😠😠😠
  9. bbequitedontcry

jennienin kendi şirketini kurması ve kraliçeliği ve kızların hepsinin ygyi sktir etmesi ve çok...

jennienin kendi şirketini kurması ve kraliçeliği ve kızların hepsinin ygyi sktir etmesi ve çok akıllı oldukları hakkında yeteri kadar konuştunuz mu ben yokken??? konuşmadıysanız konuşulmasını talep ediyorum
  10. bbequitedontcry

İlk Fandomunuza Nasıl Girdiniz?

boomebayah izletip jennieye aşık olduğumda girdim bp house falan izlemeye başladım sonra baktım 4 kız benm aşklarım olmuş 🤏🏻🤏🏻 1705504191 boomebayah ne peki kpopçayı unuttum da biraz zamanla düzelir
  11. bbequitedontcry

Ketçap Mı Mayonez Mi?

ketçap diyenlerin koca bi şaka olduğunu düşünüyorrm yemek sorularında başım kopuyo niye ağzınızın tadı yok 😠😠😠😠
  12. bbequitedontcry

ay değilmiş galiba erkeklere sövmek için bahane arıyodum da 😭😭😭
  13. bbequitedontcry

forumun erkek kullanıcıları biraz mal oluo 1705501995 sanki geri kalan idol alemi kırılıyor yetenekten duruştan amq
  14. bbequitedontcry

Forumda Bitmeyen Zorbalık+Atılan Iftiralar

bi tane şizofren lazımdı gerekeni yaptık..foruma comebackimi böle yapmak istedim.