Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumda Bitmeyen Zorbalık+Atılan Iftiralar

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
görmeyeli gruplaşma gittikçe büyümüş yeni yeni üyeler de dahil edilmiş bir tane bile eleştiri yapabilen ve kabul eden kimse yok
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

blink armylerin sitede birbirlerine dediklerini biliyoruz burda yüzsüz gibi konuşuyosunuz
Yok burada da blink ve army kavgasi ediyoruz hatta ben iki fandomı da sevmiyorum hepsiyle tartisiyorum yine de iyi geciniyoruz

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
forumda toplam 400 kisi var hala 6 kisinin actigi grubu dert ediniyo kendine. ha grubun acilma sebebi de tenebrisin siyaset basligi acmamiza izin vermemesiydi 😭
o 6 kişi oturup bütün gün dedikodu yapıp millete sallayıp duruyosunuz verdiğiniz rahatsızlığı 1000 kişi toplansa vermez :d

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Olayı bilmiyorum ama forumun kuralları arasında topluca zorbalık yasak değil mi? Bilmiyorum söyledin mi ama adminlere bildirseydin durumu ele alırlardı bence.
yasak ama bu yasak onlara işlemiyo

burda rahatsizlik veren bir kisi varsa o da sensin sukuna kafa utuledin aksam aksam bir de giderken umrumda degil falan diyordun kac ay onceki olayin konusunu yine aciyorsun obsessed
siz ben gittikten sonra devam etmediniz mi konuşmaya? forumu okuyodum karşınızda salak yok dalga geçmeye devam ettiniz gelip cevabımı vermek hakkım

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
yasak ama bu yasak onlara işlemiyo

siz ben gittikten sonra devam etmediniz mi konuşmaya? forumu okuyodum karşınızda salak yok dalga geçmeye devam ettiniz gelip cevabımı vermek hakkım
kızım seni gerçekten zorbalarsam o telefonu eline bile alamazsın hayatında zorbalık görmemişsin sen

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
tehdit ediliyo ve adminler buna gülüyo yasaktan bahsediyosunuz alın görün
ayyy zır zır ne ağladın her cümleden de mağduriyet kasmazsın be abla tehdit değil sana olanı söylüyorum zorbalık dediğin şey öyle basit bir şey değil bunu gerçekten yapmış olsak buraya bi daha gelemezdin

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Ortada gruplaşma diye bir şey yok sen hangimize yazdın da sana ters yaptık
bu arkadaşlar jennieye estetikli dedim ya durmadan benimle dalga geçip profil mesajlarında bile hakkımda konuştular zorbalık yaptıklarını söyledikçe daha da dalga geçmeye devam ettiler

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
bu arkadaşlar jennieye estetikli dedim ya durmadan benimle dalga geçip profil mesajlarında bile hakkımda konuştular zorbalık yaptıklarını söyledikçe daha da dalga geçmeye devam ettiler
jennieye kimler neler dedi çoğuyla gayet normal konuşuyoruz bi tanesi de buradaki en yakın arkadaşlarımdan aqqq senin problemin iflah olmaz bir takıntılı olmak almıyor mu kafan

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
Yok ben kış dedim. 2 gün önce Kelebek ile de fanwar yaptık bayağı. İkimiz de yükseldik. Olaya Bbequitedontcry da katıldı. Başkaları da girdi. Ama bak ertesi gün oldu yine normal konuşuyoruz cösgflshdkshdjw Bbequitedontcry BTS hakkında da olumsuz konuştu birkaç kere, bunun için de kendisiyle sürtüştük. Onunla da normal konuşuyoruz flebfkhekfdhe hakaret ve küfür olmayıp şahsıma özel iftira ve hakaret olmadıkça takıntı yapmıyorum. Sen takıntı yapmışsın BP için durumu. Sorunun burada. Aylar sonra gelip hâlâ aynı konuyu açıyorsun.
birbirinize sayıp sayıp yapmacık konuşmanızdansa kendi fikirlerimi korkmadan söylerim burda ne kadar yumuşattığınızı biliyoruz yorumlarınızı

Konu Sahibi
stormysukuna

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
ben olan neyse onu söylüyorum zorbalık için haklı sebep mi

sizin her şeyde dalgaya alıp kıvırmalarınız şaka değilse bu da şaka değil
sen aynı şeyleri zırvalamaya devam edersen aynı karşılıkları alacaksın çok da basit mesele aslında neyi anlayamadın tam olarak

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
şaka gibisiniz forumda son zamanlarda yine aynı olaylar(birini daha topluca zorbalayıp forumdan kovdunuz) patlak verince dayanamayıp fikirlerimi yazdım ama kimse rahatını bozmak istemediği için ses etmiyo bunlara :d @NetizenAdmin hesabımı siler misin
yine rahat rahat antilik yapamayacağını anlayıp ağlayıp gidiyosum netizen forum klasikleri BYYYYYYY

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Herhangi bir zorbalık yapılmıyor. Tepki alabilecek fikirlerinizi dile getirirseniz tepki alabilirsiniz doğal olarak, hayranlar arası tartışma gayet normal neredeyse her gün forumda oluyor, ama hiçbir tartışma bu kadar fazla uzamadı. Seninle aynı fikirde olmayan kişiler çoğunlukta olunca zorbalık olmuyor. Fikrini belirtebilirsin, kimse bilmemkim grubunu sevmediği için forumdan atılmadı, kimse kimseyi kovamaz. Aurora olayında da kendisi forumdan kovulmadı hatta içinde olduğu tartışma 1 gün boyunca devam etti. Onun açık açık yalan söylediği ortaya çıktı ve artık troll'lüğe bağladığı için hesabı kapatıldı zaten kendisi de silinmek istediğini söyledi yalanları ortaya çıkınca.

Hayran tartışmasına dahil olmak istemiyorsanız zaten K-Pop sitesinde ya da forumunuzda işiniz ne? Kimse Jennie'ye estetikli dedin diye seni forumdan kovamaz, fikrini belirtmekte özgürsün ama karşılık aldığında hemen zorbalığa uğruyorum diyemezsin. Burada bir sürü moderatör var biz gerektiğinde zaten müdahale ediyoruz.