Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

bensinirlimiyim kullanıcısının son içeriği

1. bensinirlimiyim

Şampi̇yonuz!!! ❤️‍🔥

KİZLARR!!! şampiyon olduk Avrupa şampiyonu olduk o kadar çok mutluyum ki sizinle de paylaşmak istedim. Ülkede sonunda güzel şeyler oluyor ya. Bok gibi giden zamanlarda içimiz ferahlattılar. ÇOK MUTLU, ÇOK GURUR TEBRİKLER 🎊 🫵
  2. bensinirlimiyim

Bilgi Köşesi Bir Narsist İle Yaşam

annemi bu şekilde tanımlaman hiç hoş değil
  3. bensinirlimiyim

Genclik Dizi Onerisi

derry girls one and only aşko yaa 😭 daha güzeli gelmedi maalesef
  4. bensinirlimiyim

Genclik Dizi Onerisi

freaks and geeks derry girls weak hero class 1 skins wayne Alaska'nın peşinde that 70s show
  5. bensinirlimiyim

Itinayla Manga Önerisi Alınır

teşekkür teşekkür teşekkür hepsine bakıcam ❤️
  6. bensinirlimiyim

ayyayayya çok teşekkür ederim 😍 hemen bakıcam 1692450499 teşekkürler bakıcam ❤️
  7. bensinirlimiyim

yaz ayları, havalar çok sıcak klasik/modern klasik okuyacak takatim kalmadı her şeyden sıkılmaya başladım o yüzden okurken beni çok yormayacak şeyler okumak istediğim için manga okumaya karar verdim önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler 😊
  8. bensinirlimiyim

Yks Kilolarım Ve Akrabalar.

endişeni anlayabiliyorum. ben de geçen sene 58'den 68'e çıkmıştım 62'ye düşebildim en fazla. Ne olursa olsun çok takılmamaya çalış derim insanların yorumlarına çünkü her şeyi söyleyecekler. bi anda kilo vermeye çalışma sakın ya da kendini aç bırakma stres olduğun için ben kilomu takıntı haline...
  9. bensinirlimiyim

Okuduğum Bölümü Sevmiyorum

çok teşekkür ederim çok iyisiniz bu kararımı iyice düşünüp aileme açıklıcaam ve sonra okulu dondurucam❤️🫶🏻 1690235912 Okuduğum bölümü düşününce bile içim bulanıyor gittiğim okuldan nefret ediyorum. Tekrar hazırlanmazsam içimde ukde olarak kalacak hazırlanırsaam hiçbir şeyy kaybetmem biliyorum...
  10. bensinirlimiyim

biliyorum risk almaya hazırım da ama ailem akrabalarım arkadaşlarım ne der diye düşünmekten kalbim sıkışıyor 1690233182 teşekkür ederim ❤️❤️ 1690233224 teşekkür ederim evet haklısın 🫶🏻💃 1690233359 hukuk ya da psikoloji düşünüyorum 😊
  11. bensinirlimiyim

21 yaşındayım Türk Dili ve edebiyatı okuyorum ama okuduğum bölümü sevemiyorum bir türlü maalesef. Okuldaai hiç arkadaşım yok, bölüme de hala alışamadım gitti sanki her şeyi zorlama yapıyormuşum gibime geliyor ortalamam yerlerde 1.38... Bir daha hazırlanacak imkanım olmadığı için bu bölüme gitmek...