Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Blabla 'in en son etkinliği

• Blabla
    Blabla Tepki Uranyum☢️'s durum ile Haha Haha.
    Ziyaretçiler neyi bekliyorsunuz? Gidin yatın uyuyun. Kaos maos yok artık :cautious:
  • Blabla
    Blabla Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Kalp Kalp.
    Biraz ara versin bakalım. Kendisi için böylesi daha iyi. ilerde tekrar açarız
  • Blabla
    Blabla Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Beğen Beğen.
    Öfkesini benden çıkarmayacak. Gidip o eleman dan çıkaracak. Tenonun yaptığını savunmuyorum. Yaptığı şey aptallık tamamen. Tc sini...
  • Blabla
    Blabla Tepki inx's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Alev Alev.
    o iş öyle değil. teneb ile arası hiçbir zaman iyi olmadı kimsenin, cumber sevgili oldu diye aynı sunucuda yer aldılar o kadar. ki...
  • Blabla
    Blabla, Athena adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Savunduğun ero da aynı persona söylemiş olayım uranyumcum tenonun aynisi
  • Blabla
    Koca paragraf boyunca blooma öfkesinden dolayı kızıyorsun ama tenebrisin yaptığına cahilce deyip geciyorsun. Tenonun yaptığı bir suç bu...
  • Blabla
    Uranyum yine formunda👍
  • Blabla
    Blabla Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Rolling eyes Rolling eyes.
    Forum tarafında bir şey yok. Tehlikeli gördüğün kişiye netflix hesabını vereceksen bir şey diyemem :rolleyes::ROFLMAO: Neyse kaçtım.
  • Blabla
    Blabla Tepki inx's yorum yap üzerinde Athena's profil yayını ile Alev Alev.
    @Uranyum☢️ tehlikeli olarak aylardır kalıcı banlanması istenen bir kişiyi hızlıca buradan uzaklaştırsaydın 100 kişiyi silmekle...
  • Blabla
    Blabla durumunu değiştirdi durum.
    Ya😭😭😭bu kadar sessizlik beni çok üzüyor.
  • Blabla
    Blabla Tepki Müstesna's durum ile Kalp Kalp.
    Ben bir süredir forumda çok aktif değildim. Sadece konuĺara göz atıp çıkıyordum. Olaylara hakimim ama profil mesajlarına hiç...
  • Blabla
    Blabla Tepki Hissiz Müziğim's yorum yap üzerinde Blabla's profil yayını ile Üzgün Üzgün.
    Öyle oldu harbiden 😔
  • Blabla
    hayir gezmesinler tonlarca su israf edilecek😠😠😠😠😠
  • Blabla
    Blabla durumunu değiştirdi durum.
    Burası biraz fırtına sonrası sessizlik gibi olmuş:/
  • Blabla
    Blabla Tepki meloyusa2's durum ile Hmm.. Hmm...
    Attığım yazı neden gitmiyor burada ya
  • Blabla
    Blabla , Neden Aldatılır? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Karsidaki insan kendinden feda edip bulundukları ilişkiyi ayakta tutar. Bu serolar da madem kızları bu kadar kendime baglayabiliyorum, o...
  • Blabla
    Amanii bilmiyordum ben de esprisine yazmıştım çok çok özür 💚
  • Blabla
    paylaştıktan sonra gördüm 😟 :cry:
  • Blabla
    Blabla Tepki 52Hertz's durum ile Haha Haha.
    Gariban @Bumblebee hesabını sildirmek istersede yazamazsa ne yapacak 🥲
  • Blabla
    Blabla, 52Hertz adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Assjsjsjaha