Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

daren eeyore kullanıcısının son içeriği

1. daren eeyore

İnternetten Nasıl Alışveriş Yapılır ?

Cevapların için teşekkür ederim. Papara kartı için o zaman herhangi bir zincir markete ( bim- şok-a101 ) gidip bu isteğimizi arz etmeliyiz. Ama mesela seni bu sorularım bıktırmayacak ise, abim ATM'ye giddiğini söylüyordu ? Yani o zaman ATM'ye gitme girişimi, zaruret değil ? Marketlere gidip...
  2. daren eeyore

15 yaşındayım. Sanırım İninal Kart'dan bahsediyorsun. Peki Kart'a nasıl para yükleyebiliyoruz ?
  3. daren eeyore

Yanıtın için teşekkür ederim ama bu kartlara para yükleme işi nasıl oluyor ? Hangi kartı kullanmalıyım ?
  4. daren eeyore

Merhaba ben, bu çağın gerisinde kalarak hâlen İnternet'den nasıl alışveriş yapacağımı bilmemekdeyim. Hayatımda hiç İnternet'den alışveriş yapmadım, bir gıdım şey bilmiyorum. Genellikle alışveriş işlerimi ağabeyime yaptırırım lakin ona artık muhtac olmamak adına sizlerden yardım istemekteyim...
  5. daren eeyore

Soru Yeniden Meslek Lisesinde Bölüm Seçme Konusu

Zaten Bilişim Teknolojilerinin önü açık olduğunu düşündüğüm için seçeneklere eklemiştim. Önerin için teşekkür ederim. 🌝
  6. daren eeyore

Soru Yeniden Meslek Lisesinde Bölüm Seçme Konusu

Bu sefer hiç lafı uzatmadan, direkt konuya girmiş bulunmaktayım; ayrıntıyı merak edenler diğer yazımı okuyabilir. Sizce Bilişim Teknolojileri, Gıda Teknolojileri ve Yiyecek ve İçecek Hizmetleri bölümleri arasında hangisini seçmeliyim ? Bazı forum sitelerinde Gıda Teknolojilerinde işsizlik...
  7. daren eeyore

Önemli İsmini Değiştirmek İsteyenler Buradan Yazabilir

Merhaba adımı 'daren eeyore' olarak değiştirebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
  8. daren eeyore

Sizden Tavsiye İstiyorum

Başlıca bana karşı vermiş olduğunuz argümandaki Araf suresi 158 ayet çevirisi yanlıştır. Doğrusu "De ki: "Ey halk, ben, hepiniz için, göklerin ve yerin egemenliğine sahip olan ALLAH'ın elçisiyim. O'ndan başka tanrı yok. Diriltir, öldürür." ALLAH'a ve ümmi olan elçisine inanın, nitekim o da...
  9. daren eeyore

Sizden Tavsiye İstiyorum

Merhaba, öncelikle "ki kuranda hz muhammedin sünnetine uymak geçer ve bu Allah'ın emri" demissin. Kur'an'da sünnete uymak geçmez buna örnek olarak, Araf Suresi 185: Göklerin ve yerin egemenliğine ve ALLAH'ın yarattığı şeylere bakmazlar mı? Son anlarının yaklaşmış olabileceğini hiç düşünmezler...
  10. daren eeyore

Sizden Tavsiye İstiyorum

Açıkcası dürüst olmam gerekirse, sana kapanmanı önermem çünkü esasen islamda başörtüsünün olmadığı bir gerçektir. Nur suresi 31. ayette 'hımar' diye geçen sözcük başörtüsünü kastetmek için değil, kadınların ziğnetleri olan göğüsleri kapsar. İslamda tesettürün amacı karşı cinsin bize baktığı...
  11. daren eeyore

Soru Meslek Lisesinde Bölüm Seçmenin Zorluğu Ve Mezun Olunca Pişman Olma Olasılığı

Önerilerin için teşekkür ederim. Sadece ortaokul hayatımda sınıf ortamına ile en önemlisi de dersler ve öğretmenlerimle pek de kabul göremediğim için lisede bu kadar ortama ve derslere uyum sağlayabilmem bende ister istemez bu liseye kendimi ait hissetmemi sağlıyor. İşte bu yüzden; lisemi...
  12. daren eeyore

Soru Meslek Lisesinde Bölüm Seçmenin Zorluğu Ve Mezun Olunca Pişman Olma Olasılığı

Gerçerçekten bu çalışma azminiz hayret edici ve etkileyici. Dilerim ki, aynı sizin gibi benimde akademik hayatım bu kadar parlak olabilir. Akademik ve tabiki de özel hayatınızda bu başarıların ilelebet sürmesini dilerim. Keşke Benim okulumda ATP eğitim programına sahip olsaydı. Sizce ben nasıl...
  13. daren eeyore

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Esasen bende lisem AMP eğitim programında olduğu için değiştirmek istiyorum ama bir yandan alıştığım ortamımı terk etmek, safe place'imi bırakmak benim için çok zor. Korkuyorum ve ailemi ikna etmeye çalışma girişimlerimde cevapsız veya olumsuz...
  14. daren eeyore

Gerçekten sizin adınıza çok mutlu oldum. Peki eğer çok özel değilse, üniversite anlamında ve sektörde iş bulma anlamında nasıl bir yol izlediniz ?
  15. daren eeyore

Tek temenniğim seçtiğim bölümden mutlu olup, o bölümün en iyisi olmak. Ama aslında daha bir anadolu lisesine mi yoksa bir meslek lisesine mi gitmeliyim karar vermedim. Meslek lisesine gitmeye karar versem bile bizim okul AMP olduğu için farklı bir meslek lisesine mi gitmeliyim onu düşünüyorum...