Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

dygu kullanıcısının son içeriği

1. dygu

GERİ GELDİM

GERİ GELDİM
  2. dygu

Cok kisi gelmis asiri degismis sok 😭

Cok kisi gelmis asiri degismis sok 😭
  3. dygu

Nolmus buralara 2 ay yoktum

Nolmus buralara 2 ay yoktum
  4. dygu

Ay askim yazar yazmaz geldi bisey olmadi ama tum mesajlarim gitti icloud degil google drive...

Ay askim yazar yazmaz geldi bisey olmadi ama tum mesajlarim gitti icloud degil google drive yedeklemesi yaotigim icin ona uzuldum sadece
  5. dygu

Umarimm bu arada hesapta cok aktif degilim giris yapmiyodum ama seni seviyorum yorumlarini...

Umarimm bu arada hesapta cok aktif degilim giris yapmiyodum ama seni seviyorum yorumlarini kraliceligi💅💅💋
  6. dygu

Keske ama cok ani oldu😭😭😭

Keske ama cok ani oldu😭😭😭
  7. dygu

Telefonumu degistirdim simdi ekranina koruyucu taktirmaua falan gittiler sıkıntı yok ama...

Telefonumu degistirdim simdi ekranina koruyucu taktirmaua falan gittiler sıkıntı yok ama geriliyorum biri arar yazar falan benim mallık😭😭
  8. dygu

Kalp krizi gecircem simdi😭😭

Kalp krizi gecircem simdi😭😭
  9. dygu

Ive Ve Skz Olayı

Aynen knk su turkiyedeki fanlarin dunyayi kendi idollerinden olusuyo sanmasi gulduruyo
  10. dygu

Liskook Zoraki Aşk 1.Bölüm

Basligi gorur gormez aklimda ben kucuk bir kizim zararsizim calmaya basladi ve hala devam ediyo😭😭😭
  11. dygu

Ive Ve Skz Olayı

2 gundur bu olayi konustugumuz icin gorecek halim kalmadi ama duramiyorumda😭 ive gormemis olabilir selam vermeyi cokta takmiyorum acikcasi xhan da yurtdisinda buyumus sanirim bu kadar dikkat etmesi sasirtti yayinda fanlarina soylemesi tamamiyle kendi hatasi kitlesinin buyuk oldugunu da biliyor...
  12. dygu

Askim valla usenmeden gittim okudum hepsini ama silinmis bazi seyler hakaret falan diyodu buyuk...

Askim valla usenmeden gittim okudum hepsini ama silinmis bazi seyler hakaret falan diyodu buyuk ihtimal duyar kasti yine neyse stay kovucu oldugumuza gore gorev basarili💅💅💋
  13. dygu

K-Popçu Türk Youtuberlar(2018-2019)

Akasiya özberki takip ettigimi hatirliyorum tatli bi kizdi bence kpop disindaki videolarini cok seviyodum. Selcuk hosu hatirliyorum ama sevmezdim bana hep itici geldi nedense jeon family videolarinu gormustum ama hic izlemedm ilgimi cekmemisti. Irem ciray vardi onu hatirliyorum bide...
  14. dygu

Valla okuyamadim ozet gecseniz👉👈

Valla okuyamadim ozet gecseniz👉👈
  15. dygu

Ne kacirdim😠😠 aurora mi ne ask kari banlanmadan once takip etmis beni .anlamafim bisey okumaya...

Ne kacirdim😠😠 aurora mi ne ask kari banlanmadan once takip etmis beni .anlamafim bisey okumaya kosuyom