Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Falondia kullanıcısının son içeriği

1. Falondia

Babymonster Kendini Kanıtlayabilecek Mi?

kızlar yetenekli ona laf yok ama performans pre-recorded.
  2. Falondia

Size Itici Gelen Ünlüler

Taylor Swift yetenekli birisi ama asla ısınamıyorum özel jet haberlerinden sonra daha çok soğudum. Bir de Selena Gomez, evli exine hala takıntılı olduğu için. Güzelsin ve çok başarılısın kimseden bir eksiğin yok. Artık salsan mı bacım diyorum gördüğümde. Yeni sevgilisinin ismini bilmiyorum ama o...
  3. Falondia

Tıp Mı, Hukuk Mu Yoksa Mühendislik Mi

Eğer hayatım boyunca düzenli bir şekilde ders çalışabilirim diyorsan ve insan sağlığı genel olarak ilgini çekiyorsa tıp öneririm. Tıpta o kadar fazla alan var ki illa ki sevdiğin ve çalışmak istediğin bir alanı olur. İnsanlarla iletişim ve sabırlı olmak önemli ama patoloji, radyoloji gibi...
  4. Falondia

Reklamları Seven Var Mı?

118 80 ayıcıklı şarkılı reklamı Vadaa reklamı çok şirin geldiği için İçinde kedi olan mama reklamları Bir de küçükken kardeşimle tvde reklamın markasını tahmin et oyunu oynuyorduk tv izlerken o hoşuma gidiyordu ahhaha
  5. Falondia

Nefret Ettiniz Yemek

Bamya, bakla, kabak yemeği, her türlü sakatat (pişen işkembe kokusu aklıma geldi şimdi) Onun dışında çiğ domates yiyemiyorum tadı, dokusu çok değişik geliyor
  6. Falondia

Türkiye Dilencileri

Hiçbir dilenciye ne para ne başka bir şey vermiyorum. Özellikle küçük çocuklarını kullananlar çok sinirlendiriyor beni. Bir keresinde roman bir abla zorla gül satmaya çalışmıştı. Gitsin diye alerjim var çiçeğe dedim küfür edip gitmişti.
  7. Falondia

Boğaz Ağrısı

Acile gitsen ağrı kesici sprey yazıyorlar onu boğazıma sıktığımda rahatlatiyordu beni. Bir de atom çayı var hazır böyle küp şeker şeklinde onu atıyorsun sıcak suya içiyorsun ağrıya iyi geliyor. İçinde zencefil, karabiber, karanfil falan var rahatlatıyor. Çok geçmiş olsun boğaz ağrısı insanın...
  8. Falondia

Çevremdekilere Bakınca Kendime Üzülüyorum

Yalnız değilsin benim de hiç dostum yok sadece yüzeyel arkadaşlık seviyesinde kalıyorum ilerletemiyorum. Allahtan kardeşimle aram iyi ve her derdimi ona anlatabiliyorum.
  9. Falondia

Korelilerin En Saçma Güzellik Algıları

- Küçük yüz takıntıları - Aynı anda hem çok zayıf hem de kıvrımlı olunmasını istemeleri - Ölü balık gözü gibi duran renkli lensler halbuki kahverengi göz zaten çok yakışıyor - Erkeklerinin Rus herhangi bir kadın gördüğünde sanki ünlü bir modelmiş gibi davranması (bizim türklerde de var biraz bu)...
  10. Falondia

Anonim Forumda Gitse De Kurtulsam Dediğiniz Bir Kullanıcı Var Mı?

Kadın düşmanı biri neden %90dan fazlası kadın kullanıcının olduğu bir forumda takılır ki? Amacının ne olduğu çok açık tamam aldın ilgini incel, bir sürü kadın seninle konuşmuş oldu zavallı ya
  11. Falondia

Anonim Forumda Gitse De Kurtulsam Dediğiniz Bir Kullanıcı Var Mı?

Tmm kanka al bütün erkekler senin olsun ahhakfkfk. Dün konuştuğumuz pick me’ye güzel bir örnek olmuşsun
  12. Falondia

Size Egoist Gelen Idoller Varmı

Kullanıcı adını hatırlamıyorum kandırıldım mı acaba kqlskkvkwwl
  13. Falondia

2-3 yıl kadar önce yine bu sitede 97line buluşmaları hakkında bir yorum görmüştüm. Orada bulunan kadın bir garson Mingyu’nun diğerlerine göre çalışanlara daha kaba davrandığını söylemiş. Kimseye ithamda bulunmak istemem uydurma bir şey olma olasılığı da çok yüksek sadece o yorum aklıma geldi...
  14. Falondia

Irene, Mingyu ve Jennie
  15. Falondia

Eski Best Friend Sorunsalı 🥲🥲

Teşekkür ederimm 🤧🩷🩷 en önemlisi sağlık zaten hem fiziksel hem ruhsal onu yoluna koyduktan sonra her şey daha kolay. Zamanı geri alamayız sonuçta bundan sonrasına bakıcaz artık