Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gaia kullanıcısının son içeriği

1. Gaia

Mezuna Kalmalı Mıyım?

Teşekkür ederim dediğin gibi artısını eskisini düşünüp öyle karar vereceğim💞💞 1687184901 1687185064 Ben de seni tebrik ederim 💞💞 Kendim de o gücü buluyorum bi sonuç açıklansın sağlıklı bir karar vereceğim 1687185195 Teşekkürler 💕Ben de korkuyorum ya zor bir sınav yaparlarsa dökülürse diye...
  2. Gaia

Mezuna Kalmalı Mıyım?

Merhaba, bu forumda ilk gönderim Biliyorsunuz 2023 yks bitti. Tyt çok güzeldi ama aytden dolayı istediğim sonucu elde edemeyeceğim. Hedefim ilk beş bindi ama şu an 8 - 10 bin arası bi sıralama bekliyorum.Aslında iyi bir sıralama ama bununla hayallerimin hiç birini gerçekleştiremeyeceğim gibi...
  3. Gaia

Herkesin Sevdigi Sizin Sevmediginiz Sesler

Taeyeon ve Wendy desem... İkisi de teknik açısından çok güçlüler ama Wendy'nin ses rengi bana ilgi çekici gelmiyor taeyeonunki de rahatsız ediyor. Ayrıca iunun söyleme tarzı çok tekdüze bi yenilik baharat birşey kat be kadın söyleyişine...
  4. Gaia

Albüm Çıkarmasını Beklediğiniz Batılı Şarkıcılar Ve Sanatçının En Sevdiğiniz Şarkısı

Ben de son albümünü beğenmedim ama yine de bekliyorum enayisiyim.
  5. Gaia

En Sevdiginiz Sarki Sozleri

Nasıl bilebilir ki biri seninle ruhun kemiklere buluştuğu bir yerde tanışacağımı? İnancın unutulduğu topraklarda karların içinde dokunuşun dışarıya göz kamaştırıcı bir parıltı getirirdi. Lekeli fakat fazlasıyla görkemli... Taylor Swift - ivy Shakespeare never did it ya
  6. Gaia

Doğum Haritası

Ben de biraz ilgileniyorum ama şu ana kadar kimse benim haritama bakmadı nasıl Bi his merak ediyorum haritama bakılması jfjfjfkfk ( haritamdan da nefret ediyorum satürn 5. Ev kahrol)