Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gidiyorum kullanıcısının son içeriği

1. G

Haber Blackpink Bu Sene Geri̇ Dönecek

Yani bilmem kaç yılda bir cb veren yg daha 1 yıl olmadan yeni albüm gelecek diyor hem de kızların solo yılında. Medya bile bu yılın ilk yarısı mümkün değil diyor. E diğer yarısı zaten bp ye gidiyor. Sence jennie bu okey mi demiştir ya da diğer kızlar seve seve tamam mı demiştir. Bildiğin...
  2. G

Haber Blackpink Bu Sene Geri̇ Dönecek

Çok şükür jennie bu sene de albüm salamayacak. 6 yıldır 1 albümü bile yok
  3. G

Haber Blackpink Comeback Haberiyle Ilgili

Okuduğunu anlamama konusunda ciddi sıkıntıların yukarıda anlattım. Ya anlamak istemiyorsun ya da görmezden geliyorsun. Ya adamlar kızın en basit showunda bile saatimiz uygun değil bahane kesiyor. Jennie'nin linç yediği dönem lütfen jennie hakkındaki yanlış anlaşılmayı düzeltin doğrusu bu...
  4. G

Anlama sorunun var belli. Yukarıda sana bp hesaplarının yaptıklarından, cb gelirse yine aynı haltı edeceklerinden bahsediyorum. Blink yine aynı tas aynı hamam. İşinize gelince hepsini aynı kefeye koyarsınız kesin öyledir.
  5. G

Hep aynı şeyi yapıyorsunuz. Ben jennie ve blink hesaplarının yaptıklarından bahsetmiştim, ilk defa albüm çıkaracak diyorum siz hala diğer kızlar da hazırlanıyor diyorsunuz. Çünkü blink jennie ve diğerlerine aynı muameleyi yapıyor zaten değil mi? Kızın albümü gerçekten hiçbiriniz umrunda değil
  6. G

Bu arada bu deme sebebim çoğu bp fan hesaplarının jennie albümü geldiğinde blackpink comeback için hazırlanıyoruz şu an onunla ilgileniyoruz diyip jenniele ilgilenmeyeceğine adım kadar eminim. Yani mesela jennie katıldığı şovlar da neden tagları paylaşıp destek çıkmadınız dendiğinde her...
  7. G

Jennie solo albümünü bir yayınlansın sonra. Blackpink cb sonra da gelebilir. Tw deki blackpink hesapları da cb istiyoruz diyor da ta jennie albüm yapıcam dediği zaman başladılar cb demeye
  8. G

Lütfen Bakın

Konjentan doluyken mi 6 kişi aldılar
  9. G

Haber Bts V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — Blackpınk Jennie Ile Eşleşiyor Mu?

Çıkıp bir tarafına açan herkese o*sbu damgası yiyor. Bir kadına bunu demek çok kolay. O öyle dendiği için öyle olmuyor eğer öyle olsaydı şu an batıda ayılıp bayılınan hiçbir ünlü hayatta kalamazdı. Senin gibi obsesif hayatsız insanlar içlerini rahatlatmak için bunu çok güzel kullanabilir. Sonra...
  10. G

Haber Bts V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — Blackpınk Jennie Ile Eşleşiyor Mu?

Ya tarot baksaydın keşke. Ben böyle diyorum ama belki ayrılmalarına sebebi taehyung un gönlünde başkası olması
  11. G

Var ama ortalığı karıştıracak şeyler djdjd bu arada bunu da söyleyesim geldi ama taehyung ve jennie olaylarının 2022 öncesine dayandığı ve birbirlerine karşı özellikle Taehyungun hislerinin yoğunluğunu hissettim. İlk olaylar çıktığında bile Leyla Leyla dolaştı ortada. İlk defa bir ilişkisini...
  12. G

Ben ta 2022 Mart ta içime garip bir his doğmuştu nereden geldi bilmiyorum ama Tae ve Jennie kesin sevgili diyordum neyse mayıs da fotoları geldi. Sonra bu 2023 yaz sonundan itibaren de içime inanılmaz derece bunlar kesin ayrıldı hissi geldi ve aralık da ayrılık haberi geldi. Şu an da yeniden...