Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Golden Voice kullanıcısının son içeriği

1. Golden Voice

Anket Paylaşımlarını Beğendiğimiz Kullanıcı

Bang Chan NERDESİN GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
  2. Golden Voice

Haber En Fazla Ön Sipariş Alan Kadın Solo Albümleri

Blackpink üyelerinin tamamlanmasına son bir kişi o da yakında geliyor JNK1 GEL ARTIK
  3. Golden Voice

Dedikodu Snsd'den(Girls' Generation) Sonra, Blackpınk Resmi̇ Olarak Ulusun Kız Grubu Olmalı Mı ? Hükümet Ve Halkın Tutumu A Thread:

Bildiğiniz gibi Snsd dışında hükümet tarafından (resmi olarak) ülkenin kız grubu ilan edilen başka bir kız grubu yok. Red Velvet ve Twice bazı anketlerde “ulusun kız grubu” olarak adlandırılsa da bu resmi olarak geçerli değil. Bugün Blackpink'in neden hükümet tarafından "ulusun kız grubu" ilan...
  4. Golden Voice

Coachella Le Sserafim Aespa

Buna tamamıyla katılıyorum, Aespa'nın coach perfinde sahne eksikliği vardı Lesserafim coach perfinde de vokal eksikliği var ikisi birleşince mükemmel bir performans çıkabilir. Demek ki biri eksik olunca her şey eksik oluyormuş.
  5. Golden Voice

Dedikodu Coachella'da Sadece Blackpınk Performans Göstermeli

Coachella'da BLACKPINK dışında hiçbir Kpop grubu performans göstermemelidir. LE SSERAFIM’in kötü performansından sonra, dünya çapındaki Kpop hayranları Coachella'da sadece BLACKPINK'in çalışması gerektiği görüşündeydi LE SSERAFIM gerçekten korkunçtu, o kadar kötüydü ki, en kötü sesi olan...
  6. Golden Voice

Anket En Sevdiğiniz Kullanıcı

En başa beni yazman🥺 aşık oldum ben direkt sana
  7. Golden Voice

Soru Jenerasyonlara Göre En Sevdiğiniz K-Pop Grupları?

1999'da çıkış yapmış yani sayılıyor
  8. Golden Voice

Bir tık öyle oldu mesela ben hâlâ BabyMonster'ı 4.jen sanıyorum
  9. Golden Voice

X'te popüler olunca burada da sizin fikrinizi sorayım dedim. Jenerasyonlara göre en sevdiğiniz K-Pop grupları hangileri? 1. Jenerasyon: 2. Jenerasyon: 3. Jenerasyon: 4. Jenerasyon: 5. Jenerasyon: Kendi fikrim; 1. Jenerasyon: S.E.S 2. Jenerasyon: SNSD 3. Jenerasyon: BLACKPINK 4. Jenerasyon...
  10. Golden Voice

Haber Bts'in Tek Rakibi Bts'dir.yine Zirvelerdeyiz

Bts'in BWL ve Blackpink'in HYLT şarkısı da 1B dinlenime ulaşmıştı. İki şarkı da korece şarkılar. Money K-Pop'ın en büyük hitlerinden biri olarak hatırlanacak
  11. Golden Voice

Haber [Netizen Yorumları] Güney Kore'deki Efsane Kız Grubunu Düşündüğünüzde Aklınıza Kim Geliyor?

Diğer kadın gruplarının aksine Blackpink hem Kore hem de globalde popüler ve başarılı. SNSD ise teknoloji çağından önce büyük başarılar elde etmiş Asya çapında yayılmış bir kadın grubu. Kim ne derse desin BLACKPINK ve SNSD müzik sektörüne kalıcı iz bırakmış, ne kadar süre geçerse geçsin "Böyle...
  12. Golden Voice

Aşırı yorgun hissediyorum, birazda karmaşık bir durumdayım nedense. Her şey bir yük gibi geliyor...

Aşırı yorgun hissediyorum, birazda karmaşık bir durumdayım nedense. Her şey bir yük gibi geliyor ne zaman geçecek bilmiyorum ama umarım hemen geçer.
  13. Golden Voice

Soru Twitter'da Dönen Jenerasyon Kavgası

1. jenerasyon - Ses 2. jenerasyon - Girls' generation 3. jenerasyon - Blackpink 4. jenerasyon - Aespa 5. jenerasyon - Şu anlık Kiss Of Life(tanımıyorum ama genel olarak big3te çıkış yapmadılar ona rağmen baya fazla fanları oluşmuş)