Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hasbully kullanıcısının son içeriği

1. Hasbully

Yg'nin Yaptığı Saçmalık

Tur içerisindeyken bir festivalde HEADLINE olan bütün artistler katılımcı sayısını kendi tur verilerine ekler. Aşagida rolling stones grubunun resmi tur verileri var ve gördüğün gibi hyde park katilimcilari bu verilere eklenmiş. Çünkü hyde park headliner artistler için ayrı bilet satışı yapar...
  2. Hasbully

Soru Jisoo Neden Lee Jehoon Ile Çıkmıyor?

Abi yazık ya xnsjxnsjnxks Çocuğun ebesinin don rengine kadar araştırdıktan sonra gerçekten sorunsuz biri olduğunu düşünüyorum. Sadece biraz çirkin ve fakir edebiyatı yapmayı çok seviyo o kadar. Koreli hamam bocekleri azimli sıçan duvarı delermis hesabı ilişkilerini sabote etmeye devam ederlerse...
  3. Hasbully

Haber Blackpink The Girls Ile Geri Döndü

Kız şarkı söylemeyi rap yapmaya TERCİH ediyorum diye 10 kere söylemiştir ama yine aynı konuda ısrar ediyorsunuz. Ayrıca o sızdığını söylediğin kısım bir AI yapımıydı.
  4. Hasbully

Yurtta Kalmak

Abi yurtta kalma çilesi bazen üni bitince de devam edebiliyor. Bizim hastaneye başka bir şehirden gelen bir kız var o da benim gibi yeni doktor olmuş. Malum kiralar falan uçuk olunca yurtta kalmaya başlamış o da. Yurdunda bir tane kız varmış 10 senedir o yurtta kalıyormuş. Kız yakında evlenip...
  5. Hasbully

Idollerin En Sevdiğiniz Collab/Isbirlikleri

doğum günümde açar dinlerim
  6. Hasbully

En Başarılı 4.Jenerasyon Erkek Grubu

treasure kibarlık olsun diye mi koydun hdsjhjfhjf
  7. Hasbully

Zimbabve'den Arama Aldım

evet bana da iki ayrı numara mesaj attı! Nasıl bir ülkeyiz Allah aşkına
  8. Hasbully

Kakülsüz Daha Iyi Görünen Idoller Sizce Kimler?

habere ters olarak jennie kaküllü harika gözüküyor keşke yine kestirse
  9. Hasbully

Normal Olan Ama Beni Strese Sokan Bazı Şeyler

Buna biz sosyal anksiyete diyoruz
  10. Hasbully

Jennie Mi Cabbar Haein Mi +Gurumi Dedikodusu

Bi de beğendiği yorum Arapça hshsksk Kabaca tercümesi "Jisooyu üzersen başına geleceklerden kork çünkü o çok güçlü ve seni dövebilir" ve evet sana %100 katılıyorum twitterda bir video görmüştüm sana yemin ederim dünyanın en aşık adamı gibi bakıyor jisooya bi de utanıyo keşke buraya atabilsem...
  11. Hasbully

Jisoo'nun Aktör Ahn Bohyun İle İlişkisi Olduğu Doğrulandı

Kanalın yönetiminin gerçekten başka birisinde olduğuna inanmak istiyorum o yüzden inanıcam. Bence dispatch daha fazla bu olayı kullanıp prim kasamadan ve hayranlarda gerçek mi değil mi diye düşünmekten kafayı yemeden açıklamaları iyi oldu. Dispatch sokak ortasında durdurup röportaj yapmış...
  12. Hasbully

hemen bakıyorum 1691046042 Hadi ya ben Live alone showundan kesitlerini izledim tatlış gelmişti biraz püüü
  13. Hasbully

Ben 30larının sonlarına kadar bir ilişki haberi almayacağımızdan aşırı emindim niyeyse ssjjsjsj rahattım o yüzden bi anda buzlu suya girmiş gibi oldum
  14. Hasbully

Amk ne fotoğraf var ne başka bir şey jisoo kimsenin fotoğraf çekip sızdırmasına izin vermeden gökten düşer gibi açıkladı ilişkisini ( bu hareketi beton yetmez valla dedirten cinsten) fdgjfdg uyandım twittera girdiğim gibi beynimden vurulmuşa döndüm aq. Herkesin olayından beslenmeyi seven jung...
  15. Hasbully

En Sevdiğiniz Yemek?

Mantı, sosyete mantısı, sıkıcık çorbası, yüksük çorbası, afyon bükmesi, kuşkaş pide, zeytinyağlı yaprak sarma, adana, iskender, ton balıklı salata, hamburger sonu gelmez bu listenin. Geçende refikanın bir menemen tarifini denedim en yeni favorim o oldu. denemek isteyenleriniz olursa kesinlikle...