Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

hibluesky kullanıcısının son içeriği

1. hibluesky

Anket Hangi Sınava Hazırlanıyorsunuz ?

Komiteye... Soruyu görünce tetiklendim xavbsnsnsnnd
  2. hibluesky

Yeniyim Ama Şimdiden Buradaki Yorumculara Bayıldım

Olabilir tercih meselesi tabi xabsnmsmdmdmmdmf
  3. hibluesky

Yeniyim Ama Şimdiden Buradaki Yorumculara Bayıldım

Hocam kaos dönemleri de oluyor al çekirdeğini izle çok eglenceli✍️✍️
  4. hibluesky

Enhypen One Direction'ın What Makes You Beautiful Şarkısı İçin Cover Yayınlayacak

Gelsin dinleriz merak ettim cover dinlemeyi çok severim
  5. hibluesky

Sevgililer Günü

Sevgililer gününden sonraki gün barışırım hesaplı bir insanım (bu yüzden sevgilim yok galiba)
  6. hibluesky

Anonim Nasıl Yapabilirim Ki?

Boşver kanka unut ben arkandayım
  7. hibluesky

Paris Moda Haftası

Off moda haftasında isim yapmış insanlari ya da gerçekten modaya ilgili ünlüleri izlemeyi tercih ederim. Şirket olarak göz önünde bulundurmak istemeleri mantıklı yatırım yap ki karşılığını alasın. Fakat çıkış yapmamamis müzik grubu üyelerini izleyecek değilim🤝
  8. hibluesky

Dedikodu Kuzenlerinizle En Iyi Anılarınızı Anlatın

Aynı okulda okuyoruz ben dönem 2'yim o dönem 5. Aynı yurtta kalıyoruz o 5. Katta ben 3. kattayim ama birbirimizi sadece çsde ya da trende görüyoruz en iyi değil ama en ilginç kuzen ilişkisi diyebiliriz xavnsnsmsmkskd
  9. hibluesky

Büt Mağdurları..

Seçmeliden büte kalmıştım biletimi ertelemeyip dersi bıraktım tahammülüm kalmadı hiçbir şeye cabannsmskd
  10. hibluesky

Cumhuriyet 100 Yaşında!

Ellerine sağlık, çok içe dokunan ve insanı kendine getiren bir yazı olmuş 👌 Gençliğe Hitabe benim için her zaman bir ışık olmuştur, 100. Yıl için çok güzel bir başlık seçmişsin ❣️
  11. hibluesky

Yks’de Türkiye 13’Üncüsü Olan Genç, Yarışmada 2. Soruda Elendi.

Soruyu yarışma anında yanlış algılamış olabilir, ilk doğum günü şıkkını gördüğümde benim akla direkt internet bankacılığı şifreleri geldi mesela. Onda doğum tarihinle ilgili hiçbir şeyi kullanamazsın. Hızlı hızlı okuyup D şıkkını olumsuz bir şey gibi okuyabilirsiniz bunun neden absürt...
  12. hibluesky

Rüyalar

11'e kadar deliksiz uyumuşum ama direkt rüya görmedim güne puanım 0 xsvsbnsjsjdj
  13. hibluesky

Rüyalar

Sabahı bekleyemem şimdiden denemem lazım olmadı paranormal şeylere başvuracağız mecbur✍️✍️
  14. hibluesky

Rüyalar

Hogwarts büyücüluk okuluna yollayinca hepsinden kurtulacağız 👌
  15. hibluesky

Rüyalar

Rüyada akraba görünce diyorum doğmadı güneşim 🥲 1696626821 KOCAMMM