Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hissiz Müziğim 'in en son etkinliği

• Hissiz Müziğim
  • Hissiz Müziğim
  • Hissiz Müziğim
    {UsernamePoster}, Miss Korea adlı kullanıcının profilinde bir mesaj bıraktı.
    Merhabalar Buralarda sessizlik hakim
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim, Hissiz Müziğim adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    İşte bu noktada kalbim ve aklım çatışma içerisinde. Kimin sözünü dinlerim emin olamıyorum. Aklımı seçmeye çalıştığımda kalbim devreye...
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim, Hissiz Müziğim adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Aklım ile kalbimin ayrıştığı noktaya gelecek olursak; dış görünüşe pek takılan birisi değilim. Sakallı ve bıyıklı olmayan , bakımlı ve...
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim durumunu değiştirdi durum.
    Hoşlandığım çocuktan yavaş yavaş hoşlanmamaya başladım sanırım. Şuan bile tam tanımıyorum ama eskiye nazaran az çok tanıyorum...
  • Hissiz Müziğim
    Pannchoa'nın şu halinin verdiği keyif 🤩 Umarım bir daha dönmemek üzere kapanır gider ✍
  • Hissiz Müziğim
    Soobin beni mahvediyor😭
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Müstesna's yorum yap üzerinde Müstesna's profil yayını ile Üzgün Üzgün.
    Siz geri gelin ama ben giderim. Böyle hiç olmadı ya 😭
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Müstesna's durum ile Üzgün Üzgün.
    Sınav senem olduğu için foruma ara vermek ve girmemek istiyordum. Ama kopamıyordum da. Girmeyi azaltsam da günde en az bir kere girip...
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim, Uranyum☢️ adlı kullanıcının profil mesajına yorum yaptı.
    Açıklama yapayım, yanlış anlama msmdmdx "Beni yanlış anlaman mı ödlxöxmxmxöx" derken de şaka yaptım. Ciddi durmasın diye random attım...
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Haha Haha.
    Kaos yok diyince giden üyeler :D
  • Hissiz Müziğim
    Beni yanlış anlaman mı ödlxöxmxmxöx
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Ağladım Ağladım.
    O zaman komikmiş gerçekten :D
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Lilac's durum ile Ağladım Ağladım.
    Yaaa imruveyyy gitmiş 😭😭
  • Hissiz Müziğim
    @Uranyum, bana " 🙄" atma. Gerçekten öyle bi amacım yoktu.
  • Hissiz Müziğim
    "Ziyaretçiler neyi bekliyorsunuz? Gidin yatın uyuyun. Kaos maos yok artık" Böyle dedin diye ziyaretçiler küsüp gitti , demek istedim...
  • Hissiz Müziğim
    Ayy yok , sen beni tamamen yanlış anladın. Benim yazdığım yaşanan olaylar ile ilgili değildi😭
  • Hissiz Müziğim
    Hissiz Müziğim Tepki Uranyum☢️'s yorum yap üzerinde Uranyum☢️'s profil yayını ile Ağladım Ağladım.
    Ne yaptım yahu ben :D Olayı yapan başkaları küsülen ben. Gelirler geri yakında.
  • Hissiz Müziğim
    Beğendin mi yaptığını , küsüp gittiler 🤧