Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

hope kullanıcısının son içeriği

1. hope

Sevdiğiniz Uygulamalar

Stay free uygulamasını çok seviyorum.Kaç saat ekranda ne yaparak geçirdiğimi gösteriyor :') Tabs şarkı akorları, Guitartuna akor düzeltmek için bakıyorum baya iyiler 1696057272 Bu uygulama beni deli ediyor sürekli atıyor uygulamadan 🤡 bir kaç hafta önce İETT saatlarine baktığım uygulamada...
  2. hope

Soru Şu Sıralar Kafaya Taktığınız Bir Şarkı Var Mı?

Üyeliğin varsa exxen,yoksa dizipal'den izleyebilirsin.Site gayet iyi çalışıyor bulduğumdan beri üyelik almadım :) 1695976789 O kafaya takılan şarkı bir ara ben de cennetten çiçekti, Henry cavill'si bir de ahdhsjakskdjsjsj
  3. hope

Soru Şu Sıralar Kafaya Taktığınız Bir Şarkı Var Mı?

imagine dragons'un son albümünden sharks ve txt back for more dinliyorum bu aralar.Bu arada yine imagine dragons sirens da harika 1695975597 Şey galiba benim açtığım başlıktan bahsediyorsun çok mutlu oldum ahshahshahsh eğer izlemediysen o bölümü de mutlaka izle.Bite me ilk çıktığında Türkçesini...
  4. hope

Türk Şarkıcılarda Beğendiğiniz Sesler

İlyas Yalçıntaş hala arada gidip inciri dinliyorum ve tüylerim diken diken oluyor Seksendört grubunun vokalisti ismini hatırlayamadım şimdi (gittim baktım Tuna velibaşoğlu) Berkay altunyay sesi cidden harika high hopes şarkısını coverlamış youtupta çok güzel :') Edis'in de sesini ve şarkılarını...
  5. hope

Forumdaki Sevmediğiniz Userlar

Ya ben bir kaç defa r'ye abartma yazacak oldum sonra bi ihtimal gerçektir kendini kötü hisseder diye yazmadım ama şuan yazılanları okuyunca abov oldum ajshhssjaksksk ben çok safım ya
  6. hope

Erasmusla Gelen Yamyam Enhypen İli̇şki̇si̇

Şöyle de atıyım
  7. hope

Galiba bana yazdın anlamadım tam,eğer bana yazdıysan j-hope bebeğim var 😌
  8. hope

Ahahaha tamam
  9. hope

Hemen youtube'ta funny moments izliyim😗😅
  10. hope

Çok tatlı kim acaba? 🐱
  11. hope

Ya sana bir şey diycem her konuya yazmasamda arada okuyorum ve senin altta gözüken gifin her dediğin şeye uygun oluyor gibi geliyor bana
  12. hope

Benim favori bölümüm kesinlikle dördüncü sezonda olan nazilliye gittikleri bölüm son bir kaç senedir bir şeye bu kadar gülmemiştim haahhshsha
  13. hope

Söylemezsem çok içimde kalacak.Gibi dizisini izleyen var mı bilmiyorum ama erasmusla gelen yamyam bölümündeki şarkıyla enhypen bite me'ye birbirine çok benziyor ve ben bu olaya çok gülüyorum puahsjdjsjshshshshsh Buyrunuz link
  14. hope

Hatırlayan Var Mı?

Ayy çok teşekkür ederim hepinize 🐱