Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

hwangs kullanıcısının son içeriği

1. hwangs

yetenegi acikla deseler bunu gosteririm. asklarim benim cok guzeller.😻

yetenegi acikla deseler bunu gosteririm. asklarim benim cok guzeller.😻
  2. hwangs

bazilarini gordum soktayim herkes banlanmis.

bazilarini gordum soktayim herkes banlanmis.
  3. hwangs

insanlarin simarik diye yargilamasi cok sacma. simariksam aileme simarigim sizene.

insanlarin simarik diye yargilamasi cok sacma. simariksam aileme simarigim sizene.
  4. hwangs

dersler yuzunden bir suru olay kacirmisim.😪

dersler yuzunden bir suru olay kacirmisim.😪
  5. hwangs

En Türk Özelliğiniz?

abis bu ozumuzse iyi olmus uzaklasmak midem bulandi
  6. hwangs

4Th Gen Itboy Oylaması

az once acikladim sitelerde hic de skz seven insanlar var gibi gorunmuyor hyun vurgum da ozellikle bu yuzdendi diyorum hep hyunjin bana itici geliyor hyunjin gorundugu gibi degil yargisi var
  7. hwangs

bende kisa sac nasil bir sey merak ediyorum. ama saclarima da asla kiyamam. ayy anne keske...

bende kisa sac nasil bir sey merak ediyorum. ama saclarima da asla kiyamam. ayy anne keske saclarimi kucukken kisa kullandirtsaydin.
  8. hwangs

4Th Gen Itboy Oylaması

ama gorunuste daha cok nefret aliyorlar ozellikle bu tarz sitelerde yoksa bunu bende biliyorum cok fazla stay arkadasim var
  9. hwangs

4Th Gen Itboy Oylaması

neden bu kadar sert teki verdiniz ki haber siteleri skz hakkinda haber neredeyse hic yapmiyor yapsa bile skz cok fazla nefret aliyor hyunu saymiyorum bile dedim cunku en cok nefreti hyun ve chan aliyor nefreti gectim insanlar zamaninda yasanan toxic fan olaylari yuzunden onyargili
  10. hwangs

4Th Gen Itgirl Oylaması

yeji oy almisssss abisten almis ama sasirmadim söladkşlaz
  11. hwangs

4Th Gen Itboy Oylaması

zaten bu ulkede skz seven yok hyunu saymiyorum bile bu kadar oy almasi sasirtici
  12. hwangs

su halini ozledim cogunluk begenmemisti ama bence cok yakisiyordu [ATTACH]

su halini ozledim cogunluk begenmemisti ama bence cok yakisiyordu
  13. hwangs

@andromeda sanmam ama tesekkurler💖

@andromeda sanmam ama tesekkurler💖
  14. hwangs

@andromeda tesekkur ederim💖 ama kimse pek samimi gelmiyor

@andromeda tesekkur ederim💖 ama kimse pek samimi gelmiyor
  15. hwangs

@Gülzssx🐢 ten... diye biri yorumlarda sacma sapan seyler yazmis ozellikle birinin haha yazmasina...

@Gülzssx🐢 ten... diye biri yorumlarda sacma sapan seyler yazmis ozellikle birinin haha yazmasina bile laf etmis ki en cok sacma gelen yorumu oydu