Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

itsmehi kullanıcısının son içeriği

1. itsmehi

Yks Için Dershaneye Gidilmeli Mi?

konularda sıkılabilirsin mezun lduğun için ama düzen sağlamakk için çok yararlı kendi düzenini kuramıyorsan gitmelisin
  2. itsmehi

Kendi Hayatını Mahvetmek

Çok büyütüyorsun evet küçük bir şey değil ama bu sımavın öantığı basit zor gelirse az netle istediğine girersin kolay gelirse çok netle zor dediğimiz sınav normalinden 5-10 tane zor sorumun olduğu sınav herkes açıkça söylesin 2021 polinom sorusu hariç ne zor geldi hiçbir şey bir de 2020 momentum...
  3. itsmehi

Sitenin Maknae Lineı

unnie line neredeee
  4. itsmehi

Kıl Ağda Kaş Acı

niye linçleyelim ki
  5. itsmehi

Wattpad Ficlerinin Gercek Olması

acaba ficlerden mi kendilerine bir karakter biçti idoller
  6. itsmehi

Idol Diyince Aklınıza Gelen Kişi

the genius one byun baekhyun
  7. itsmehi

Ne Yapacağımı Bilmiyorum.

zaten dr olunca ömür boyu okuyacağız gibi 30 erken bile hahahhahah
  8. itsmehi

isterse bugün de evlenir bu işler nasip kısmet .ailesinin durumu da iyiyse zaten sorun deği.l en sonunda da dr olup kendi parasını kazancak zaten
  9. itsmehi

Konfor Alanınız Olan Dizi/Filmler

gossip girl ufak tefek cinayetler cennet mahallesi
  10. itsmehi

AYNEN ÖYLEE
  11. itsmehi

Hayatımı Düzeltmem Gerek?

Teşekkür ederim 💖💖💖
  12. itsmehi

Teşekkür ederim umarım ben se arrtık bu sene tıpa başlarım da biraz daha aktif bir çevrem olur ve kurtulurum
  13. itsmehi

bakalım ya bu sene iyi geçmezse başvururum bir şeylere ama elimden geleni yapcam pes edemem
  14. itsmehi

selamm kısmi olarak benzer şeyleri yaşıyoruz ben sayısal çıkışlıyım 2018 mezunuyum ve ben de tıp istiyorum bu sene 5. mezunum ve gerçekçi olmak gerekirse sadece zor sınav 2021 di onda da normalden 10 soru fazla sormuştu ve çok zor diye geçiyordu 1 senede yapılır mı bence evet neden sen yapmadın...
  15. itsmehi

1686643768 destek almak şart oldu ve kendimi bildim bileli böyleyim savunma mekanizması işte küçükken annem çalışırdı ben de hayal kurardım aslında her şeyin temeli çocukluk…