Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Jesé kullanıcısının son içeriği

1. Jesé

Aespa Armageddon Teaser

Ay ben supernovayi çok merak ediyorum tam böyle gürültülü aespa tarzi dibine kadar kwangyali bir şarkı olacak gibi😭
  2. Jesé

Aespa Armageddon Teaser

aespanin etkisinden yeni cikabildim arkadaslar cok guzel değil mi??????? Drama era zaten müthişti ama simdi cok daha iyi olacakmış gibi geliyor
  3. Jesé

Kpop Cb Falan Konusmak

Ive bende beğenmedim maalesef kızların yaptığı işler uzun zamandır sönük geliyor bana 1714484231 Bts üyelerinin solosu için çok promo yapılmıyor sanirim çok az rastlıyorum haberlere 1714484332 ben başta takip ediyordum grubu sonra dediğin gibi seunghan olayları falan olunca bende soğudum...
  4. Jesé

Kpop Cb Falan Konusmak

Arkadaslar bu aralar hybe olayı malum herkesin dilinde ve burda kpopla ilgilide pek baslik acilmiyor o uuzden ben aciyim dedim mesela bugün ive svt riize album çıkardı aespa rm nj cb yapacak falan biraz gruplarla ilgili dedikodu yapsak beklentilerimizi falan konuşsak güzel olur diye dusunuyormm...
  5. Jesé

Aespa Cb Geliyorrr

4 yılın sonundaaa
  6. Jesé

Haber Aespa Pre Single Yayınlayacak + Albümdeki Şarkı Isimleri

Bütün şarkıların yeni olması çok güzel umarim konserde söyledikleri solo sarkilarida yayinlarlar
  7. Jesé

Aespa Cb Geliyorrr

Bende bendee
  8. Jesé

Aespa Cb Geliyorrr

Sm orijinal aespaya benziyor gibi seyler söylemiş hemde şarkı isimleri falan savaşla ilgili büyük ihtimalle kwangyaya dönucez ve yeni düşmanlar gelecek
  9. Jesé

Aespa Cb Geliyorrr

Tam aespa havası var ya savage girls eraya donmusuz gibi hissediyorum
  10. Jesé

Aespa Cb Geliyorrr

ILK DEFA CLOWN OLMADIM COK HEYECANLIYIM VE FULL ALBUM GELIYORRR 1713712002 Album isminin anlamiii konsept aşırı hoşuma gidecek gibi geliyor
  11. Jesé

Coachella Le Sserafim Aespa

Ay evet baemon çoğu grubu tekler yani
  12. Jesé

Mesela ben myim aespayi seviyorum ama annemle bpden sonra aespa ya da başka 4.jen grubu izleyince fark aşırı belli oluyor Annemin grupta en beğendiği uyelerde jennie ve lisa oluyor star isigi var bunlarda diyor sjdnwjs çoğu kişi kabul edemiyor ama 1713120494 aespa bence dans konusunda asla...
  13. Jesé

Selam bugün çoğu kişinin aespa ve lesserafimi karsilastirdigini gordum ve dedim ben eksik kalmayım İlk olarak aespanin coachella sahnesi gerçekten ama gerçekten çok bostu ne bir arka dansçı vardı düzgün ne bir ekstra koreografi eklenmisti ne sarkilarda oynanma yapılmıştı(sm Allah belani) yani le...
  14. Jesé

Illit Grubunun Basarisi

Gurplsrin muziklerini seviyorum genellikle ama hybein bu trend uapma politikası falan cok sıkmaya başladı grup nj 2 gibi gidiyor suan
  15. Jesé

Illit Grubunun Basarisi

Ya bide bi 4 sene önce falan bu listede 14.olmalar gunlik 4m dinlenmeler falan sadece bts ve bpye özel seylerdi ama simdi 1 haftlik grup bile rahatça ulaşabiliyor bu başarılara ama asla ceyrekleri kadar ses getirmiyorlwr kpop cok değişik bise oldu 1712435353 Ya gercekten baya büyük şeyler...