Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Coachella Le Sserafim Aespa

Jesé

Trainee
Tepki
374
Selam bugün çoğu kişinin aespa ve lesserafimi karsilastirdigini gordum ve dedim ben eksik kalmayım
İlk olarak aespanin coachella sahnesi gerçekten ama gerçekten çok bostu ne bir arka dansçı vardı düzgün ne bir ekstra koreografi eklenmisti ne sarkilarda oynanma yapılmıştı(sm Allah belani) yani le sserafim bu konuda çok daha onde ama yinede sahne performansı konusunda le sserafim beklentimin altında yani koredeki performanslarindan sonra biraz daha farklı şeyler beklerdim
Canlı soyleme vokal olarak tabiki aespa daha iyiydi ama üstte le sserafimde dediğim gibi asla en iyi performanslarindan değildi yani zaten coachelladan öncede canlı soylememislerdi seyircili bir ortamda bulunmamislardi bunun etkisiyle bazı yerlerde kotulerdi ama yine le sserafimden iyi tabi.Le sserafim ise beklentimin ustundeydi aksnwj cidden iyilerdi diyemem ama beklentim çok daha düşüktü özellikle sakura baya linclenir diyordum ama kazuha ve eunchae ondan çok daha kötüydü yunjin ve chaewon genel olarak iuiler ama yunjin bazen gereksiz bagiriyor gibi yani sonuç olarak ls beklentimin ustunde ama asla iyi değil
Açıkçası ben iki grubuda birbirinden aşırı üstün tutacak bir şey bulamadim ama ls koreografi konusunda falan daha iyi olduğu için aespanin o robot danslari falanda ise girince lsnin performansı daha sarmistir diye dusunuyorum
Eminim aespa ileride bir daha katılma şansı bulursa çok daha iyi performans sergiler kendilerini her sekilde gelistirdiklerini dusunuyorum(hold on tight ve drama rock ver görmeyi çok isterim)
Yani baya kısaca boyle bay
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Geçenlerde annemle bpnin coachella performansı izledik sonrada diğer kız gruplarinin performansını izledik annem dedki bpden sonra diğerleri 23 Nisan gibi gözüküyor. bp lüks güçlü duruyor😭😭 annem biraz geç dogsaydi bp için fw yapardı gibime geliyor

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
374
bu biraz ünlü hissiyatından kaynaklı bence ya blackpink üyeleri tam bir ünlü hani tanımasan bile ünlü olduklarını anlarsın ama diğer gruplar çok ünlü hissiyatı vermiyo aslında onlar çıkış yapalı da baya oldu ama neden öyle anlamadım
Mesela ben myim aespayi seviyorum ama annemle bpden sonra aespa ya da başka 4.jen grubu izleyince fark aşırı belli oluyor
Annemin grupta en beğendiği uyelerde jennie ve lisa oluyor star isigi var bunlarda diyor sjdnwjs çoğu kişi kabul edemiyor ama
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu başlıktan sonra biraz baktım da ls sahne ile aespa vokal birleştirirsek tadında bir kpop performansı elde edebiliriz gibi geliyor.

Dans konusunda iki grup da iyi bence.
aespa bence dans konusunda asla kötü değil ama next level savage koreografileri falan aşırı kotu hiçbir estetik yok kızlar sahnede kasinti robot gibi kalıyorlar bu yuzden ama Allahtan drama falan guzel

Golden Voice

VIP Visual Queen
Tepki
796
Bu başlıktan sonra biraz baktım da ls sahne ile aespa vokal birleştirirsek tadında bir kpop performansı elde edebiliriz gibi geliyor.

Dans konusunda iki grup da iyi bence.
Buna tamamıyla katılıyorum, Aespa'nın coach perfinde sahne eksikliği vardı Lesserafim coach perfinde de vokal eksikliği var ikisi birleşince mükemmel bir performans çıkabilir. Demek ki biri eksik olunca her şey eksik oluyormuş.

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
374
4. jen sönük bence mesela 5. jen bile daha iyi ondan 4. jen idollerinde star ışığı denilen şey yok gibi belki sadece ive üyelerinde var biraz ama onlar da çok değil annen çok haklı bu arada işini biliyor kadın KLMJXPWDKL
Ay evet baemon çoğu grubu tekler yani