Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

kaorii kullanıcısının son içeriği

1. kaorii

Anket Paylaşımlarını Beğendiğimiz Kullanıcı

Bir değil de birden çok kullanıcı var benim için. Ama illa ki birini söyleyeceksem o Çiçek olur. Fikirlerini ve bakış açısını çok beğeniyorum 💓 Onun dışında Vankedisi, Peony, Peterpan, Kaudupul, Andromeda, Mineonere, Kayısı, BobaTea, Prenses Ciklet, ziggy (yanlış yazmış olabilirim 😭) ve Tante...
  2. kaorii

Ben bu diziye daha önce başlayıp yarım bırakmıştım ama bu edit o kadar güzel ki yeniden...

Ben bu diziye daha önce başlayıp yarım bırakmıştım ama bu edit o kadar güzel ki yeniden başlayasım geldi.
  3. kaorii

😭😭😭 [MEDIA]

😭😭😭
  4. kaorii

Umarım notların istediğin gibi gelir, kalan sınavların da güzel geçer ve vize haftan dilediğince...

Umarım notların istediğin gibi gelir, kalan sınavların da güzel geçer ve vize haftan dilediğince biter 💓 Olur olur olmazsa da canın sağolsun. Geçen sene bu zamanlar vizeler ve finaller yüzünden kendisini manyak etmiş biri olarak yazıyorum, inan bir şekilde hal oluyor. Ve umarım yanlış bir...
  5. kaorii

@betul Öyleymiş diyorlar, spoiler yememek adına fazla kurcalamadım 🥲

@betul Öyleymiş diyorlar, spoiler yememek adına fazla kurcalamadım 🥲
  6. kaorii

Haber En Fazla Ön Sipariş Alan Kadın Solo Albümleri

BoA ne yapmış öyle ya 😲 2000'lerin başında baya güçlüymüş.
  7. kaorii

@betul Evett netflix'in son zamanlardaki en iyi işi diyorlar. Başrol oyuncusunun başından...

@betul Evett netflix'in son zamanlardaki en iyi işi diyorlar. Başrol oyuncusunun başından bizzat geçen bir olayı yazıp bir de oynaması çok ilginç geldi bana.
  8. kaorii

Aespa Cb Geliyorrr

Kafasız sm işte 😒 Bu kızlar çoktan almalıydı o full albümü.
  9. kaorii

@Müstesna Ay o zaman kesin bakacağım bu diziye, yorumun için sağol müstesna 💓💖

@Müstesna Ay o zaman kesin bakacağım bu diziye, yorumun için sağol müstesna 💓💖
  10. kaorii

Forum artık böyle hissettiriyor 😭 [IMG]

Forum artık böyle hissettiriyor 😭
  11. kaorii

Bu iki diziyi son zamanlarda o kadar çok görüyorum ki, bir de herkesler çok sevmiş gibi, merak...

Bu iki diziyi son zamanlarda o kadar çok görüyorum ki, bir de herkesler çok sevmiş gibi, merak ettim 🤨 (ama şu sıralar ne bir şeyler izleyesim ne de okuyasım var 🥲)
  12. kaorii

Aespa Cb Geliyorrr

Sonunda full album geliyor 😭
  13. kaorii

@Lili Beth Dava edilmişler ondan. Bu yüzden de kapanıyor diyorlar.

@Lili Beth Dava edilmişler ondan. Bu yüzden de kapanıyor diyorlar.
  14. kaorii

[MEDIA]

15. kaorii

Pannchoa'nın şu halinin verdiği keyif 🤩 Umarım bir daha dönmemek üzere kapanır gider ✍[ATTACH]

Pannchoa'nın şu halinin verdiği keyif 🤩 Umarım bir daha dönmemek üzere kapanır gider ✍