Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

katarinadesu kullanıcısının son içeriği

1. katarinadesu

Ilk Goruste Kötü His Veren Idoller

İlk gördüğünüzde sevmediğiniz,kötü enerji aldığınız idoller? Benim için Twice nayeon Ls yunjin itzy chaer ive leeseo Skz hyunjin
  2. katarinadesu

Le Sserafim

Kazuha başlarda çok populer olacak gibi geliyordu ama şuan sanirim en az populer üye Eunchae tam tersi başlarda çok sonuktu ama simdi her yerde goruuorjm kızı garamın ayrılması baya yaradı Diğer üyelerin hepside bildiğim kadarıyla popüler ama en populeri chaewon galiba
  3. katarinadesu

Çoğunluğun Sevmediği Ama Sizin Sevdiğiniz Şarkılar

aespanin ve twicein baslik şarkılarını yeri geldiğinde elestiririm başka şarkı olabilirdi diye ama iki grubunda simdijw kadar cikan tüm baslik sarkilarini seviyorum
  4. katarinadesu

Bıktım

Evde vardı bir sejler sırf çocuğa gusellik olsun diye vermek istiyor ki zaten asıl konu bu değil annem sürekli baskalarinin çocuklarına karşı bir şeyler yapma eğiliminde bu yüzden de bizi çok aksatiyor benim sinirimi bozan bu
  5. katarinadesu

Bıktım

Ya gerçekten geçen gün yengem malca bir sebepten kardeşimi azarladı ama annem ağzını açmadı gitti kardeşime bağırdı böyle yapınca çok sinirim bozuluyor tamam yakının seviyorsjn ama bari kendi çocuklarına yapma
  6. katarinadesu

Bıktım

Ya birde ben böyle sosyal alanlarda bulunabilen bir insan değilim ama annemin morali bozuk biraz moral olsun diye o kalabalığa girdim ne kadar kotu hissettiğimi yaşayanlar bilir zaten bunların üstüne başkasına vermek isteyince çok sinirim bozuldu
  7. katarinadesu

Bıktım

COK HAKLISIN gerçekten annem de yeğenime yapıyor böyle normalde kardeşim onun yaşındayken aynı şeyleri yapınca bağırıp çağırıyordu ama yeğenim daha beterini yapınca ağzını açmıyor birde övüyor çocuğu sırf bu yüzden akrabalara özellikle çocuk olanlara kin besledim ya
  8. katarinadesu

Ağustos Ayı Geri Dönüşleri & Çıkışları

aespadan beklentim yuksek
  9. katarinadesu

Bıktım

Yaa az önce gittim annemle baş başa yiyelim diye abur cubur aldim üstelik hastaydım ve yürüyerek uzak bir yere gitmek zorunda kaldım ama Hanımefendi gelmiş diyor ki yeğenin gelecek onlara koyalım yesin çocuklar??? Ya normalde gram takmam yeain çocuklar ama ben sırf ikimiz yiyelim diye o kadar...
  10. katarinadesu

Son Zamanlarda En Çok Dinlediğiniz Şarkılar

aespa-im unhappy Jk-seven
  11. katarinadesu

Aura 0

Baktiriyor kendine ya wjdnsnsn
  12. katarinadesu

Aura 0

Bencede grupla beraberken falan görünüş olarak uyumsuz duruyor 1690488709 Ama meraklandirmayin ya
  13. katarinadesu

Aura 0

Burada öyle linclenecegini sanmiyorum ya biraz daha olgun bir kitle var