Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

kültür mantarı kullanıcısının son içeriği

1. K

Haber V, Barbie Filmi'nin Gördüğü En Etkileyici Filmlerden Biri Olduğunu Söylüyor

Filmin sonu bir tek beni mi rahatsız etti. Onun gerçek bir kadın olduğunu illa vajinası olduğunu söyleyerek vermeleri beni baya rahatsız etmişi. Büyük ihtimal espri olsun diye yapmışlar bu mevzu filmde gene geçiyordu ama film bittiğinde aşırı iyi diye ayrılamadım. Bu sahne yerine başka bir şey...
  2. K

Maddi Olarak Her Şeye Nasıl Yetişiyorsunuz?

Çok küçüklüğümden beri pek para harcayan biri değilim bir şey alcaksam da iyice emin olmadan almam genelde. Kitap mevzusu da beb kendi senemde ikinci el kitap alıyordum. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama benim yaşadığım şehirde ikinci elci vardı. Orda gidip bakıyordum kitaplara ne kadar çözülmüş...
  3. K

Yks Kilolarım Ve Akrabalar.

Şöyle bir şey var biz tüm akrabalarımla aşırı yakınız. Şehir dışında yaşadığımız için sadece tatilde görüşüyoruz ama giderken bazen geriliyorum. Çünkü aşırı eleştirici bir tavırları var. Bazen ben küçükken dedikleri şeyler aklıma geliyor. Hani biliyorum kötülük olsun diye demiyolar hatta çoğu...
  4. K

Yks Kilolarım Ve Akrabalar.

Şöyleki sınav senemde baya bir kilo aldım ve sürekli yazın veririm diyip çok takmadım ama yazın da vermedim. Bugün akrabalarımla görüştüm ve herkes ne kadar kilo almışsın dedi. Normalde kilo gibi şeyler takılmam. Alınıp verilir ne de olsa ama herkes bugün böyle tepki verince baya kötü hissettim...
  5. K

Normal Olan Ama Beni Strese Sokan Bazı Şeyler

Açıkçası ben de böyle şeyleri çok hossediyordum ve bir ara kuzenimle konuşulen sende sosyal anksiyete olabilir demişti. Ve sonrasında terapiye başladım. Gerçekten daha özgüvenli oldum bu tarz konularda. Ama olay sadece terapi vs değil biraz kendinde de bitiyor. Bunu aşmak için senin de bir çaba...