Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

lavanta kullanıcısının son içeriği

1. L

Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim

Sus kız Oldu bitti olay aaa
  2. L

Beğenin Isim Vermeden Eleştireyim

Hayır bu ben olamam Ne yazık ki 🤭
  3. L

Yg'nin Yaptığı Saçmalık

Ama BTS 2019da en çok katılımcı alan Kpop turunu yapmıştı 2,1 milyon ile ancak YG'nin yaptığı saçmalık ile BP birinci sırada yer alıyor. Ne yapmaya çalıştığını anlıyoruz bence 😌
  4. L

Yg'nin Yaptığı Saçmalık

Bugün açıklanan verilere göre BP'nin Dünya Tur'unda 2,1 milyon kişi katılmış. Ama fan siteleri hep 1,8 diye kaydetti. Meğerse şirket iki gün Coachelle Festivali ile Hyde Park festivalini de katmış. Bu da 315 bin kişi edip toplam 2,1 milyon kişi katılmış konserlerine. Saçmalık değil mi? Festival...
  5. L

Dedikodu Lisa Manobal Abd'li Plak Şirketiyle Büyük Bir Sözleşme Yapmayı Kabul Edebilir.

Söylentiler, ABD'li büyük bir plak şirketinin Lisa'ya kendileriyle sözleşme imzalaması için yüz milyonlarca dolar ödemeye hazır olduğunu gösteriyor; bu, YG Entertainment'ın teklif ettiği 38 milyon dolardan çok daha fazla. Muhtemelen YG'nin hala pop ikonuyla pazarlık yapmasının nedeni budur...
  6. L

K-Pop Idollerinin Oynadığı Diziler!siz Hangilerini Izlediniz?

Hwarang'i izlemedim ama V'nin o zamanlar herkes tarafından oyunculuk yüzünden linclendigini hatırlıyorum ondan hiç bakmadım Jisoo'nun oyunculuğunu sevmiyorum şahsen ve sesi bana dizide izlediğim kesitlerden kötü geldiği için hiç bakmamıştım Jennie'nin dizisine bakma gereği bile duymadim Suzy...
  7. L

Dedikodu Sm Entertainment Red Velvet Ve Exo'yu "sabote" Mi Etti? Hayranlar Öyle Düsünüyor, Sebep Olarak Bunu Gösteriyor

SM çok eski kafalı bir şirket. Batıda popüler olmamalarına rağmen batıyı hedef almaları başli başına bir neden. Asya'da harika bir populeritesi var gruplarının ama asla kullanmadı. Aespa için batıda yaptıkları planların hepsi boşa gitti. Kızların şarkılarının hiç biri Amerika'da ses getirmedi...
  8. L

Aespa Giselle'e Yapılan Photoshop

Hayır resmi hesap yayınladı https://x.com/aespa_official/status/1702587447333330945?s=20
  9. L

Aespa Giselle'e Yapılan Photoshop

Aespanin Şili(?) de yapılan konseri için fotoğraflara bakarken Giselle'e yapılan photoshopun abartıldığını fark ettim. O kadar tuhaf görünüyor ki sanki Çinli fenomenler gibi. Neden SM???
  10. L

Rm, Canlı Yayında Konuştu

Edemeyenler olmuş ki csoon adlı kişi gülücük atmış ayrıca bir fandomun hala bu konuda tartışması 😒
  11. L

Rm, Canlı Yayında Konuştu

💜: BTS yolu açtı (paved the way) RM: bu komik ama doğru, elbette neden olmasın https://x.com/ForeverwithRM/status/1702319262877270337?s=20 Umarım artık birileri bunu anlar yani 😌 1694780163 @csoon pardon komik bir şey mi var, gerçekleri söyledi sonuçta
  12. L

Bp'nin Kaderi Mamamoo Gibi Mi Olacak?

Başarı açısından demiyorum. Sadece Hwasa ve Whein nasıl şirketten ayrıldıysa, BP üyelerinin bazılarının da ayrılacağını düşünüyorum. Grup dağılmayacak ama grup etkinliği de olmayacak. Hepsi solo olarak devam edecek. Solo konser vereceklerini düşünmüyorum daha çok şarkı yayınlayıp belki...
  13. L

Karina&Hyunjin

O kadar skandalı çıkmasına rağmen grupta kalmaya devam etmesi yeterli bence
  14. L

Karina&Hyunjin

Hyunjinden cidden nefret ediyorum yaptıklarından dolayı ama bu video karşıma çıktı ve ne yazık ki ikisini birbirine yakistirdim 😭😭 çok gerçekçi duruyor