Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Lisa Manobal Abd'li Plak Şirketiyle Büyük Bir Sözleşme Yapmayı Kabul Edebilir.

lavanta

Trainee
Tepki
195
Söylentiler, ABD'li büyük bir plak şirketinin Lisa'ya kendileriyle sözleşme imzalaması için yüz milyonlarca dolar ödemeye hazır olduğunu gösteriyor; bu, YG Entertainment'ın teklif ettiği 38 milyon dolardan çok daha fazla. Muhtemelen YG'nin hala pop ikonuyla pazarlık yapmasının nedeni budur. Kaynaklar, Lisa'nın müzik, film ve video oyunu projelerini içeren bir anlaşma konusunda ısrar ettiğini söylüyor. Görüşmelere yakın kaynaklar YG'nin ABD'li plak şirketinin teklifini karşılayamayabileceğini söylüyor.

Devam eden görüşmelere yakın aynı kaynaklardan alınan bilgiye göre, Lisa'nın ABD plak şirketiyle yaptığı sözleşme Pop tarihinin en kazançlı plak anlaşmalarından biri olacak. Lisa gelecekte kaydettiği tüm müziklerin (yaklaşık 6 yeni albüm) ustalarına sahip olacak. Lisa müziği ve kariyeri üzerinde yaratıcı kontrole sahip olacak. ABD plak şirketi anlaşması, Lisa'nın eğlence sektörünün hemen hemen her alanında (müzik, Hollywood filmi, video oyunu, moda ve yaşam tarzı) varlığını garanti edecek. Ayrıca, Lisa'ya kendi plak şirketine yeni sanatçılarla sözleşme imzalama yetkisi veren anlaşma kapsamında kendi plak şirketi de olacak.

IMG_20230917_140435.jpg

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
Bana çok uçuk geldi ama sevgilisi baya dünyanın en ezgin ailesinden para olarak demiyorum ama bağlantı sağlaya bilir o yüzden kesin olamaz da diyemedim illa ki öğreniriz o zamana kadar böyle dedikodular çok çıkar

Ü

Üye silindi 187

Bu devirde Asya pazarını alan trilyonlarca para kazanır.Lisa'nın özellikle bu sitede hafife alındığını düşünüyorum kadının Çin ve Hindistan gibi ülkelerde çok fanı var artı olarak güneydoğu asya ve avrupa da elinde.Çıkardığı 0 promosuz money şarkısıyla tiktokta hit olmuş bir isimden bahsediyoruz ben gayet de 100 milyon dolar ödeyebilecek şirketler olduğunu sektörü bildiğimden biliyorum.Sadece sanatçısının tur yaparak milyar dolar kazandığı şirketler var amerikalı şirketleri kore şirketleriyle karıştırmayın.Umarım sony veya hybe america değildir bu bahsedilen şirket zira bu iki şirketi hiç beğenmiyorum.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Bu devirde Asya pazarını alan trilyonlarca para kazanır.Lisa'nın özellikle bu sitede hafife alındığını düşünüyorum kadının Çin ve Hindistan gibi ülkelerde çok fanı var artı olarak güneydoğu asya ve avrupa da elinde.Çıkardığı 0 promosuz money şarkısıyla tiktokta hit olmuş bir isimden bahsediyoruz ben gayet de 100 milyon dolar ödeyebilecek şirketler olduğunu sektörü bildiğimden biliyorum.Sadece sanatçısının tur yaparak milyar dolar kazandığı şirketler var amerikalı şirketleri kore şirketleriyle karıştırmayın.Umarım sony veya hybe america değildir bu bahsedilen şirket zira bu iki şirketi hiç beğenmiyorum.
Bence de lisa hafife aliniyor benim kore ile yakindan uzaktan alakasi olmayan dostlarim bile lisayi takip ediyor ve dinliyor lisanin asyali gibi gorunmeyisi ingilizcesinin akici olmasi ve frederic baglantisi sebebiyle floplamayacagini dusunuyorum