Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

melek kullanıcısının son içeriği

1. M

Film,Kitap,Şarkı

Veronika ölmek istiyor mükemmel bir kitap kesinlikle okuyun
  2. M

Dertleşelim

Bu ne güzel duadır çok teşekkür ederim.❤️ İyi kalpli tüm insanların hayatı mutluluklarla dolu olsun inşallah. 1685547364 O kadar iyi geldiniz ki.❤️ Kendi değerimi sorguladığım bir dönemdeyim ama umarım ben daha güçlü çıkarım ve galip gelirim. Çok teşekkür ederim
  3. M

Dertleşelim

Ağlattınız beni çok teşekkür ederim. Her gün kafamı toparlamaya,güçlü olmaya çalışıyorum ama ailemin en ufak bir sözüyle yıkılıyorum. Çok teşekkür ederim desteğiniz icin. En kısa zamanda kendime gelmeye çalışacağım❤️ 1685535759
  4. M

Dertleşelim

Merhaba. Çok teşekkür ederim cevap veren herkese. Burda yeniyim o yüzden nasıl işliyor tam bilmiyorum ama umarım doğru yere yazıyorumdur. Ben 4 ay sonra 19 yasima gireceğim. Geçen sene üniversite sınavına girdim fakat istediğim sıralamayı yapamadığım için mezuna bıraktım. Fakat bu sene hem...
  5. M

Dertleşelim

Arkadaşlar merhaba. Ben şu an hayatımın en kotu dönemindeyim ve konuşacak kimsem yok. Aklımdan inti*ar düşünceleri eksik olmuyor. Biraz dertleşelim mi?