Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

melissa kullanıcısının son içeriği

1. M

Kapalı Komedon

Arkadaşlar kapalı koemdonlari nasıl gecirebilirim
  2. M

Soru Hangi Ülkeyi Gezmeye Gitmek İsterdiniz?

Norveç Danimarka Amerika
  3. M

Soru Nilperi Şahinkaya Olayında Sizce Kim Haklı ?

O karaktersiz kadın bir de kadının kat*edilgi koltukta gülerek fotoğraf ceknmis bir de. Umarım tanrı gerçekten vardır ve tüm bu ka*illere tec*vüzculere ve karaktersizlrte cezasını verir
  4. M

Sizce Neden Koreli Erkeklerin Çoğu Feminizmden Bu Kadar Nefret Ediyor?

Yani ben Doğu ülkelerinin ne olursa olsun mental açıdan çok geri olduğunu dusunuyorum. Katar matar falan ama eminim kadınlar çok zorlanıyordur orda.
  5. M

Sizce Neden Koreli Erkeklerin Çoğu Feminizmden Bu Kadar Nefret Ediyor?

Ya ben bu konuda baya bir ikilemdeyim aslında. Kore de yaşayan,oraya giden,deneyimleyen insanlar aslında kadınlara çok saygı duyulduğunu,üstün gorulduklerini falan anlatmıştı. Hatta Kore'ye giden bir arkadaşım gece dörtte korkmadan kulaklıkla yürüdüm demişti. Ama mesela sosyal medya sitelerinde...
  6. M

3 Günlüğüne Bir İdol İle Aynı Evde Yaşasaydınız Bu Kim Olurdu

Jay bana prenses gibi davransın amin. Bu çocukta princess treatment kesin vardır. 🥲
  7. M

Jennie Aldığı Nefreti Hak Ediyor Mu?

Kendisinden pek haz etmeyip,çoğu hareketini de doğru bulmuyorum ama bu nefreti keşke seungri alsa. Hak eden o çünkü. Keşke.
  8. M

Urban Care Grow Strong

Arkadaşlar aranızda urban care Grow strong saç uzatma maskesini deneyen var mı? Alacaktım ama içinde susam yağı,ayçiçek yağı falan görünce vazgeçtim
  9. M

Sm'in Yeni Erkek Grubu Ri̇i̇ze'nin Şimdiden İlk Skandalı Ortaya Çıktı

Ulan wonbin seni çok beğenmistim ve beni en hassas olduğum yerden,kadınlardan vurdun. Tü sana
  10. M

Sevgili Mevzuları

Feminizm konusunda çok katı olduğum ve temizlik takıntım olduğu için kimsenin beni çekmeyecegini dusumuyirlar
  11. M

Sevgili Mevzuları

Aydınlanma geldi. Bunlar için mi üzülecegim hdkabdkanshsms
  12. M

Sevgili Mevzuları

Çok doğru gerçekten. Ülkedeki erkeklerin yüzde doksanı kadınları obje gibi goruyorken benim standartlarim yüksek kalıyor downdoakdkas
  13. M

Sevgili Mevzuları

Çok teşekkür ederim yorumun çok tatlı .Umarım hepimiz gonlumuze göre birini buluruz 1690751440 Çok doğru tahmin. Maalesef ailemin evliliği sağlıkli ve sevgi dolu değil. Korkumda bunun da çok büyük bir payı var. Babam gibi bir erkekle olmaktan çok korkuyorum. Ayrıca babam beni erkekler hakkında...
  14. M

Sevgili Mevzuları

Cevremdeki herkes ilişkide olduğu ve beni de bu konuda biraz kucumsedikleri için canım ******* biraz
  15. M

Sevgili Mevzuları

Çok doğru shdlabdoanzl