Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

merveaaa kullanıcısının son içeriği

1. M

Haber Bts V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — Blackpınk Jennie Ile Eşleşiyor Mu?

Çiftçi olmayı küçük görmüyorum. Yorumumda bu kişinin Korelilerin kafa yapısı ile değerlendirdiğini belirttim üstüne basa basa. Eğer gerçekten Korelilerin kafa yapısına bu kadar özeniyorsa Kore sistemine göre Taehyung aşağı seviye kalıyor dedim. Çünkü koreliler zengin soylu aileden gelmeyi üstün...
  2. M

Haber Bts V Sosyal Medya Etkinliğiyle Dikkat Çekiyor — Blackpınk Jennie Ile Eşleşiyor Mu?

Taehyungun neresi asil, bilgili, kültürlü, eğitimli tam olarak? Korelilerin kast sistemine çok özenip jennieyi layık görememiş haspam. O zaman dürüst bir şekilde değerlendirelim. Kendisi çiftçi fakir bir ailenin oğlu. İdol olmasa kelli göbekli bahçe ekecek biri. Kral soyundan geliyor...
  3. M

Birincisi shipperlar analiz kasıyor diyip duruma inanmadığını dile getirmişsin. Taehyungun storysinde şarkıyla birlikte yazdığı söze analiz kasıp Jennie'ye laf soktuğunu iddia ediyorsun. Taehyungun Jennie'den nefret ettiği analizini kasmışsın. Hani instada ünlüler göndermeli şeyler paylaşmazdı...