Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Nedesemkii kullanıcısının son içeriği

1. N

Guilty Pleasure'lar (Çok Riskli Olacak)

Bu ben yaa o tip kore dramalarını tükettim çine geçiş yaptım yakında onlrda bitebilir 😂😂
  2. N

Haber 2024 Ocak Geri Dönüş Yapacak Gruplar / Solo İdoller

Yaa bende Sistar19 nasıl birşeyle dönücek merak ediyorum, birde Niel için heycanlıyım bakalımm
  3. N

Favori Grubunuzun En Sevdiğiniz Comeback'i

SHINee View SS501Love Ya EXO Love Me Right RV Psycho Suju Lo Siento SNSD IGot a Boy NCT The 7th Sense Aespa Spicy İnfinite Man in Love Gfriend Me Gustas Tu Seventeen Adore U Beast Beautiful Night
  4. N

K-Pop Gruplarında Dışlanan Idoller

Chenle neden dışlanıyorki ben çok hakim değilim gruba ama şarkılarını filan dinlerim üyelerdende en çok dikkatimi çeken visual olarak Jaemin ve Chenle çok sevinli geliyor bana Çinli diyemi dışlanıyor acaba?
  5. N

Spotify Özetiniz

Genelde spoti kullanmıyorum ama arada temizlik yaparken filan açarım karışık çalma listem var sevdiğim gruplardan sırayla çalar dinlerim bende, ama Europia şarkısı çok hoşuma gitmişti ilk çıktığı dönem baya dinlemiştim Jungkooka'a sempatim oluşmuştu hatta yoksa pek bilmiyorum bts'nin yükseliş...
  6. N

İkonik K-Pop Ve Türkiye Etkileşimleri

Şu kızı o zamanlar ne kıskanırdım yaa caba şimdi neyağıuor djdkks
  7. N

Grupları Başarılı Ve Başarısız Yapan O Özellikler

SHINee konusuna katılıyorum dörtdörtlük grup olarak kariyer yönetimleride çok iyi sadece Onew konusunda bazen üzülüyorum o sesle çok iyi solo kariyer yapabilirdi ama hep aksilikler oldu
  8. N

Takdir Ettiğiniz Idoller

Jimini pek tanımıyorum ama bu hareketi bende çok takdir etmiştim, gerçekten büyük olgunluk, bu arada Taemin hakkında yazılanlarada tamamen katılıyorum aynı şeyler diğer üyelerim içinde geçerli hepsi takdir edilesi ellerinden gelen herşeyi yapıyorşar çok acı bir olayı atlattılar en başında ve...
  9. N

Telefon Markanız

İphone 12 easycepten yenilenmiş aldım 6-7 ay oluyor ama şimdiden ses açma tuşunda sıkıntı var djdmdkd çok şanslıyım