Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Reidia kullanıcısının son içeriği

1. Reidia

Selammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Şirinnnnnnn şeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy [ATTACH]

Selammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Şirinnnnnnn şeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  2. Reidia

‘Sheesh’ Instrumental

Tek istediğim Sheesh sürekli olmasın
  3. Reidia

Anonim Forumdaki Üyelerin Sevmediğiniz Özellikleri

saçmaladığım olayı söyle ?
  4. Reidia

Yok kız sen değilsin hem bir kere senin zekan yüksek
  5. Reidia

Demiyon muuu hdhdhdhhd

Demiyon muuu hdhdhdhhd
  6. Reidia

Ben şimdi kaos çok seviyorum ama @imruveyyy💙 beni durduruyor hüü

Ben şimdi kaos çok seviyorum ama @imruveyyy💙 beni durduruyor hüü
  7. Reidia

Şimdi iki tane kişi var bir tanesi genel olarak herkesin sevdiği birisi olduğu için bunla ilgili pek konuşamam daha doğru @imruveyyy💙 bebeğimi dinliyorum. Onun dışında baş harfi E son hanesi 2 olan arkadaş. Yav bebisu sen neden çabuk ağlayıp çabuk kuduruyorsun anlamadım gitti yani Aynı soruyu...
  8. Reidia

Ayy sıkıntı olmadı hâlâ beraberiz

Ayy sıkıntı olmadı hâlâ beraberiz
  9. Reidia

Bugün sevgilime içimi döktüm... Ayrılık olur mu bilmiyorum ama kendimi kötü hissediyorum...

Bugün sevgilime içimi döktüm... Ayrılık olur mu bilmiyorum ama kendimi kötü hissediyorum...
  10. Reidia

Günümün çoğunluğunu youtube da geçirdiğim için biraz detoks yapmanın iyi olacağını düşündüm. 3...

Günümün çoğunluğunu youtube da geçirdiğim için biraz detoks yapmanın iyi olacağını düşündüm. 3 Tane ayrı youtube kanalım var. 1. Kanalım Full Ders Odaklı. ( Bunun dışında baya hocaları takip ediyordum ama çok karmaşık oluyordu ) 2. Kanal Türkçe İçerik ( 62 Kanal arasında 14'e düşürmek...
  11. Reidia

Kate Middleton Kanser Oldugunu Acikladi

nasıl laaa
  12. Reidia

Bebişkolarımmm [ATTACH]

Bebişkolarımmm
  13. Reidia

Rusya'da Katliam - Crocus Konser Salonu

Şimdi bu diyeceklerim şeyleri burada söylemek doğru mu bilmiyorum Benim sevgilimin Abisi Rus askeri ve bu durumla ilgili bazı bilgiler şöylemiş. 1. Saldırıyı yapanlar işid değilmiş , işid sadece bunu üstüne alınmış. 2. Saldırı yapanlar beyaz arabayla ormana doğru kaçarken 2-3 tane...
  14. Reidia

Tuvalette yemek yemek hijyenik değil isterse makarnaya tapan birisi olsun yani bütün mikroplar...

Tuvalette yemek yemek hijyenik değil isterse makarnaya tapan birisi olsun yani bütün mikroplar tuvalette insanim kendisine saygısı olsun.
  15. Reidia

@Hissiz Müziğim bebişko sana hak veriyorum ama bu dediğim olay 2 sene önce oruçluk yokken oldu 🥰

@Hissiz Müziğim bebişko sana hak veriyorum ama bu dediğim olay 2 sene önce oruçluk yokken oldu 🥰