Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

soleil kullanıcısının son içeriği

1. soleil

Now Playing?

kış günü, romantik bir günün sonunda bu şarkıyı dinlerken salına salına dans eden bir çift hayal edebilirim 😭 😭 😭 ya bu şarkıyı daha önce dinlemediğime çok eminim ama aynı zamanda çok tanıdık geldi. çok güzellermiş :love::love:
  2. soleil

Now Playing?

yaaa :ROFLMAO::love: bu ay bir sürü cb geldiği için mutluyum ya dinleyecek bir sürü şarkı geldi eskilerden sıkılmıştım asdhjk
  3. soleil

Now Playing?

enhayı birkaç tur döndükten sonra biraz da başka gruplar dinleyeyim demiş olabilirim... bu manifest tutarsa ben de deneyeceğim sdfghjk sıraya ekledim 🤍
  4. soleil

Now Playing?

şu an şarkı dinleme havamdayım ve sizin şarkılarınızı da dinlemek isterim dostlar. hadi şu an çalan şarkıyı söyleyin. 💃💃 https://open.spotify.com/intl-tr/track/6Pjzy9avwlVr4UAbxkQQmh?si=b85bf5f5cd48491a
  5. soleil

Telefon Markanız

xiaomi redmi 🤳 baya da memnunum yaa
  6. soleil

Dedikodu Aespa & Enhypen Tiktok Videosu

ZAFER BİZİMDİR 😭😭😍😍🤝🏻
  7. soleil

Jake & Felix Aussie Buddies

yemin ederim saat başı aespa ve enhanın tiktok hesaplarını kontrol ediyorum sdfghj kafayı yedik verin şu etkileşimi 😭 😭
  8. soleil

Haber Enhypen, "Sweet Venom" Ile Gerı Döndü 🥳🥳

ya öyle ama bite me bu kadar tekrar değildi o yüzden sweet venom kadar gözüme batmamıştı. bu arada ben de tüm gün sweet venom diye geziyorum eleştirsem de şarkıyı beğendim ama daha iyisi olabilirdi işte. 😭 😭 GERÇEKTEN Mİ? YA ASDFGHJ bu beni üzdü diyerek bencillik yapacağım çünkü tam işten...
  9. soleil

2. Ve 3. Jenerasyon Kpop Grupları

takip ettiğim gruplar üzerinden yorum yapacak olursam kızlarda aespa, ive, xg(kpop grubu sayıldığından emin değilim), erkeklerde de enhypen, bonedo ve riize'ın kendine has tarzları var bence.
  10. soleil

Haber Enhypen, "Sweet Venom" Ile Gerı Döndü 🥳🥳

bu yazı için bayaaa geç kaldım ama içimde kalmasın. 🥲 üzülerek belirtmeliyim ki orange blood en az beğendiğim enhypen albümü olarak bir ilke imza attı.... diğer albümler arasında hangisini favori seçeyim diye düşünürken bu albüm bildiğin sinirletti... title aşırı kısa (introdan bile kısa..) ve...
  11. soleil

Jake & Felix Aussie Buddies

böyle etkileşimlerin köpeğiyim yaa keşke bütün idoller rahatça arkadaşlıklarını gösterebilse. jake ve felix ayrı bir tatlı burada. :love: :love::love:
  12. soleil

Favori Idolünün En Kötü Fotoğrafını Paylaş

üzgünüm üzgünüm üzgünüm 😭😭😭 buraya bak ve yukarıdakini hemen unut gkffkfkgk
  13. soleil

Hakkınızı Helal Edin

Başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin..