Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Rııze Is Back

soleil

Trainee
Tepki
184

bayılmışım dostlarrr. wonbin karşımıza geçip toohhh seğhhsii diyor ama kardesim konuşmayı unuttuk sen ne diyorsun? 😭😭😭

debut üzerinden 2 ay bile geçmeden cb geldiği için mvden pek bir şey beklemiyordum. tahmin ettiğim gibi çok numarası olan bir mv değildi. şarkıyı genel olarak çok beğendim. üyelerden favorim is(wonbin'i bir kenara koyarak 👉🏻👈🏻) soohe!! netizenler bu çocuğu yerden yere vuruyor ama sahne kabiliyeti dediğimizde en çok dikkatimi çekenlerden biri. aşırı dışa dönüş ve sahnede çok rahat. aynı şekilde çekimlerde de kameranın karşısında ne kadar rahat olduğunu anlayabiliyoruz. tam tersi olarak da anton'un yakın çekim sahnesinde hala bir gerginlik seziyorum mesela.

aynı zamanda hemen müzik şovlarına da çıkmaya başlamışlar. ilk günden mubank sahnesi aldık, onu da şöyle bırakıyorum.

Son düzenleme:

layley

Trainee
Tepki
449
Sohee... ne kadar yakışıklı bir çocukmuş öyle. Hep sevimli bir hava veriyordu bana. Ama bu klipte inanılmaz görünüyordu. Gözlerimi alamadım resmen. Her konsepti çok iyi kaldırıyor. Çocuğun görünüşü ile demediklerini bırakmayan netizenler utanır mı? Sanmam. Zaten sesine hiç değinmiyorum. İleride baya olay olacak onun sesi 👌🏻

Biraz daha detaylı yorumumu haber, sitede yayınlanınca orada yaparım ✋🏻 burada Sohee'ye olan hayranlık dolu yorumum kalsın.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,900
İlk teaser yayınlandığından beri heyecanla bekliyorum mv yayınlandı ve ben ancak izleyebildim. (Heyecanla beklediğim her cb ni olduğu gün benim de en meşgul olduğum gün olur zaten.)
Şarkıyı beğendim. Mv bana 2 nesil grupların mvlerini hatırlattı. Sevdim. Üyelerin zaten hepsini ayrı ayrı beğeniyorum. Normalde daha sm rookieste tanıtıldığından beri seunghan favorim ama wonbin beni oppacı ergen fanlara dönüştürüyor. Bir de talk diyor saxy diyor. 😍
Performanslarını heyecanla bekleyeceğim.

Konu Sahibi
soleil

soleil

Trainee
Tepki
184
Sohee... ne kadar yakışıklı bir çocukmuş öyle. Hep sevimli bir hava veriyordu bana. Ama bu klipte inanılmaz görünüyordu. Gözlerimi alamadım resmen. Her konsepti çok iyi kaldırıyor. Çocuğun görünüşü ile demediklerini bırakmayan netizenler utanır mı? Sanmam. Zaten sesine hiç değinmiyorum. İleride baya olay olacak onun sesi 👌🏻

gerçekten bu sefer soohe benim de çok dikkatimi çekti. her yönden maşallahı var çocuğun. 🧿
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Normalde daha sm rookieste tanıtıldığından beri seunghan favorim ama wonbin beni oppacı ergen fanlara dönüştürüyor. Bir de talk diyor saxy diyor. 😍
Performanslarını heyecanla bekleyeceğim.
ya inanır mısın benim de favorim seunghan'dı, debutlasın diye bekliyordum ama riize ile birlikte wonbin tanıtılınca ipler koptu.gkfkgkfgl ama seunghan'ı hala çok beğeniyorum, çok yetenekli bir bey kendisi. 🥺💜 ayrıca talk saxy diyen wonbin yasaklansın.