Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

sonestarj kullanıcısının son içeriği

1. sonestarj

Anket En Sevdiğiniz 2. Jen Erkek Grubu / Grupları

BF dinlerimm ben de <3
  2. sonestarj

Rehber Buz Kraliçesi'nin Doğuşu; Jessica Jung

SNSD'nin en hayran çeken üyelerindendi. Sevmeye devam et lütfen 🙏😊
  3. sonestarj

Anket En Sevdiğiniz 4. Jen. Debut Şarkıları Hangisi?

Black Mamba hâlâ top benim için.
  4. sonestarj

Rehber Buz Kraliçesi'nin Doğuşu; Jessica Jung

Eski bir GorJess olarak şu an solo bir sanatçı olan Jessica'yı desteklemesem de SNSD'de bıraktığı izler ve anılar benim için unutulmaz. O ses tonu, kendine has cazibesi, buz bakışları ama bir o kadar da iç ısıtan gülümsemesi hayatımdaki en güzel anların içerisinde yer alıyor ve hep alacak. Bir...
  5. sonestarj

Anket En Sevdiğiniz 2. Jen Kız Grubu / Grupları

Yokşi Soshi 💃 :love:
  6. sonestarj

Anket En Sevdiğiniz 2. Jen Kız Grubu / Grupları

Tekrar merhaba! 🤩 Bu sefer göz bebeklerim 2. nesil kız gruplarıyla geldim! Listeyi hazırlarken çok zorlandım çünkü çoook sevdiğim birçok kız grubunu yazamamak üzdü, şıkları 15'e çıkarsak olmaz mı adminlerim 😭 Ankette yer almayan sevdiğiniz diğer grupları yorumlarda belirtebilirsiniz. 💃...
  7. sonestarj

O zamanların varyeteleri efsanedir. Fandom'ında olmadığım grupların bile varyetlerini gülmekten kırılarak izlerdim. Özlenen günler... 1691270811 SJ 💙 thelastmanstanding ✌️
  8. sonestarj

Dinle Beğendiğiniz Ai Coverlar

bu da çok iyi yaaa 😭
  9. sonestarj

Aslında illaki sevdiğin gruplar coverını falan yapmıştır 🤭 En azından en hit title'larını dinlemeni tavsiye ediyorum.
  10. sonestarj

Dinle Beğendiğiniz Ai Coverlar

Pek çok güzel ai cover dinledim ama beni en çok etkileyen bu oldu. Kesinlikle dinleyin. Baekhyun aşktır 💗 Baekhyun - Yara
  11. sonestarj

2 oy hakkın var 🥺 ve çook haklısın
  12. sonestarj

Bunun üzerine bir süre düşündüm kalbim 10 yapacaktı jfkdjfhgkdjf ama 2 kâfi gibi geldi~
  13. sonestarj

Merhaba! 2nd gen'e aşık biri olarak forum halkının en sevdiği 2. nesil erkek grubunu/gruplarını öğrenmek istedim. Liseteye daha eklemek istediğim F.T ISLAND ve C.N Blue, U-KISS, ZE:A, Boyfried, B1A4, 2AM, MYNAME, Epic High gibi pek çok grup da vardı ama maalesef hakkım 10 ile sınırlıydı. O...