Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anket En Sevdiğiniz 2. Jen Erkek Grubu / Grupları

En sevdiğiniz 2. nesil erkek gurubu hangisi?

• Super Junior

• SHINee

• TVXQ / DBSK

• BIGBANG

• INFINITE

• 2PM

• BEAST / Highlight

• Block B

• MBLAQ

• SS501

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

sonestarj

Trainee
Tepki
60
Merhaba!
2nd gen'e aşık biri olarak forum halkının en sevdiği 2. nesil erkek grubunu/gruplarını öğrenmek istedim.
Liseteye daha eklemek istediğim F.T ISLAND ve C.N Blue, U-KISS, ZE:A, Boyfried, B1A4, 2AM, MYNAME, Epic High gibi pek çok grup da vardı ama maalesef hakkım 10 ile sınırlıydı.
O yüzden ankette yer almayan sevdiğiniz grupları yorumlarda belirtebilirsiniz. 💃

DDD.png

Benim No. 1 seçimim Super Junior :) 💙
Onun dışında SM sanatçıları kalbimde büyük bir yere sahip SHINee :love: TVXQ :love:

Şıklardaki her grubu da hâlâ dinliyorum çok seviyorum, hiç dinlemeyen varsa bir şans vermesini tavsiye ederim ^^
2 oy hakkınız var. Buyrunuz~

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Merhaba!
2nd gen'e aşık biri olarak forum halkının en sevdiği 2. nesil erkek grubunu/gruplarını öğrenmek istedim.
Liseteye daha eklemek istediğim F.T ISLAND ve C.N Blue, U-KISS, ZE:A, Boyfried, B1A4, 2AM, MYNAME, Epic High gibi pek çok grup da vardı ama maalesef hakkım 10 ile sınırlıydı.
O yüzden ankette yer almayan sevdiğiniz grupları yorumlarda belirtebilirsiniz. 💃

Ekli dosyayı görüntüle 6755

Onun dışında SM sanatçıları kalbimde büyük bir yere sahip SHINee :love: TVXQ :love:

Şıklardaki her grubu da hâlâ dinliyorum çok seviyorum, hiç dinlemeyen varsa bir şans vermesini tavsiye ederim ^^
En fazla 2 secenek...yıkıldım

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
2 PM seviyorum şarkıları güzel üstelik çok karizmatikler bı yorum görmüştüm kimse seksi konsepti onlar gibi klas ve çekici yapamıyor diye bence çok doğru

marin

Trainee
Tepki
639
KPOP'ı keşfetme kaynağım SS501 ve biriciklerim 2PM'i seçtim ama Infinite, Beast ve Shinee de içimde kaldı. Dönem dönem hepsine deli olmuşumdur. Varyete izlemeyi önceden daha çok seviyordum. 360P ve zar zor bulunan altyazılı videolar çok değerliydi tabi bir aralar. Onları bulmak ve izlemek çok keyifliydi. Bu grupların hemen hepsinin varyetelerini izlemişimdir. Daha doğal ve eğlenceli geliyor bana 2.jen.

minasyy

Trainee
Tepki
312
Sırf minho için bile shinee derim... Bana göre kpoptaki en yakışıklı idollerden..müthiş bir şey😍

Konu Sahibi
sonestarj

sonestarj

Trainee
Tepki
60
KPOP'ı keşfetme kaynağım SS501 ve biriciklerim 2PM'i seçtim ama Infinite, Beast ve Shinee de içimde kaldı. Dönem dönem hepsine deli olmuşumdur. Varyete izlemeyi önceden daha çok seviyordum. 360P ve zar zor bulunan altyazılı videolar çok değerliydi tabi bir aralar. Onları bulmak ve izlemek çok keyifliydi. Bu grupların hemen hepsinin varyetelerini izlemişimdir. Daha doğal ve eğlenceli geliyor bana 2.jen.
O zamanların varyeteleri efsanedir. Fandom'ında olmadığım grupların bile varyetlerini gülmekten kırılarak izlerdim. Özlenen günler...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Favorim tabiki Super junior ❤❤ Onun dışında Shinee ve Ft Island şarkılarını da çok dinlerdim.
SJ 💙 thelastmanstanding ✌️

mile

Trainee
Tepki
30
Merhaba!

Ekli dosyayı görüntüle 6755

Boyfriend dinleyen tek insan ben olmayayım lütfen