Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

thecaringdevil kullanıcısının son içeriği

1. T

Türk Erkekleri

Ne yalan söyleyeyim anca rahatladım diabdoabxkaz
  2. T

Türk Erkekleri

Kesinlikle ya. Elin oğlunun kalkıp sortuma karıştığını,konuştuğum kişileri kisitladigini,üstüne bir de obje gibi gördüğünu düşünemiyorum ya
  3. T

Türk Erkekleri

Ben daha çok mentalitelerinden nefret ediyorum. Kendileri her haltı yiyebilir,tüm kadınların arkasından konuşabilir,onları her şekilde cinselleştirebilir ama kadınlar asla biriyle birliktelik yaşayamaz. Çoğu için kadınlar sadece birer obje. Midem bulanıyor bunlardan artık. Erkek bir arkadasim...
  4. T

Aura 0

Jisoo Jin Shuhua
  5. T

Hayatsızım

Evet ya. Bir dışarı çıkıyorsun eve geldiğinde bir bakıyorsun bin liraya yakın gitmiş. Hayır neye gittiği de belli değil.
  6. T

Hayatsızım

Aynısı bende de var maalesef. Mezuna kaldığım yetmezmiş gibi bir de param yok. Olduğunda da harcamaktan korkuyorum. Kahveyi çok severim ama çok pahalı. Daha iki gün önce starbuckstan kahve aldım ve hala vicdan azabı çekiyorum. Çok güzel şeyler beğeniyorum ama alamıyorum,almaktan korkuyorum.
  7. T

Yks Sınavında Birini Beğendim

Ay uzakta oturuyorduk zaten sınav sırasında stresten unuttum direkt iamdjandba
  8. T

Stresten altıma yapacağım anda bir anda göz göze geldik valla etkilendim diabdoabskans 1690403469 Aminnn
  9. T

Mezuna kaldım ama inşallah bulurum diabdoasbians
  10. T

Çok uzaktaydı bakamadım🥲
  11. T

Arkadaşlar ben üniversite sınavında birini beğendim ama bulamıyorum. Nasıl bulabilirim bir yolu var mı ?
  12. T

Yakışıklı Erkekler

Aşkım Almancı arkadaşım maalesef Türklere mülteci gibi baktıklarını,fakat bazılarının Türk kızlarını beğendiğini söylemişti. Gerçi Almanya'daki çoğu Türk'ün zihniyeti belli. Almanlar ne kadar ilgilenir bilmem
  13. T

Yakışıklı Erkekler

Eminim çok güzel ve düzgün karakterli bir insansindir ama Türk erkolar seni çok çirkin olduğuna ve şımarık bir kezban olduğuna inandırmıştır. Hiçbirine aldırış etme. Bulacaksın. Bulacağız.
  14. T

Yakışıklı Erkekler

Herkese açık mıymış? Bir arkadaşım soruyor da
  15. T

Yakışıklı Erkekler

Annemin arkadaşı İngilizle evlendi. Kadının annesi annemin arkadaşını dudaktan öpmüş. Kibarlıkla alakalı bir sey değil ama aklıma geldikçe gülerim dismxianznz