Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

TheSkyyy kullanıcısının son içeriği

1. TheSkyyy

Dedikodu Sizce 5. Jenerasyon Nasıl Olacak?

Teşekkürler <3
  2. TheSkyyy

Hepimiz yaslandik
  3. TheSkyyy

Açıklamazsam Çıldıracağım (Taennie Ve Diğerleri Hakkında)

Bende yok diye biliyordum ama var olduğunus oyledikleri icin bu terimi kullandım
  4. TheSkyyy

Çok haklı yorum
  5. TheSkyyy

Açıkçası ben beklentimiz yüksek tutmak istiyorum ama karşılanır mi emin değilim ama kesinlikle bir 3. Jenerasyon olamayacak.Bence Zerobaseone parlayacak ben cidden çocukları sevdim belki ilerde fandomlarına girerim bilmiyorum Siz 5. Jenerasyon hakkında ne düşünüyorsunuz? (Zerobaseone 5...
  6. TheSkyyy

Dedikodu 5-Star Albümünü Nasıl Buldunuz?

Birkaç ay önce çıkan skz'in 5-star albümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Açıkçası favorim değil ama güzel albümdü Benim şarkılar arasındaki favorim DLC idi mv si filan çok hoştu.Sadece topline çok abartıldı güzel şarkı ama suyu çıktı özellikle Felix'in Karma bom gigi bom bom kısmı benim için güzel...
  7. TheSkyyy

Kendin bakarsan sevinirim çünkü şuan meşgulüm 1699192048 Çığlık atıcam eskiden de taekook shiplemiyordum şuanda
  8. TheSkyyy

İlk olarak ben heterofobik filan değilim sadece kpop shipi olarak hoşuma gitmiyor ayrıca 2chan gibi shipleri arkadaş gibi shipliyorum kafayı yiycem ve taennie sevmiyorum ve gerçek olduğuna dair inandırıcı bir şey görmedim gelip paris olayı demeyin gerçek olmadığına dair zilyon tane kanıt var...
  9. TheSkyyy

En Sevmediğiz Kpop Shipleri?

Allah'ım ya sabır ben öyle bir şey demedim gördüğün kadarıyla cosplaydeki adamın bıyığı vardı ayrıca yürüyüş şekilleri filan çok farklıydı
  10. TheSkyyy

Adamın bıyığı var cosplaydeki ayrıca cosplay yapan çiftin açıklamasını gördü bir yerlerde 1699178707 Hayır hayır ben onları arkadaş olarak shipliyorum bir aşk olarak değil hiç öyle shiplediğim bir çift yok
  11. TheSkyyy

Çünkü midemi bulandırıyor oldu mu kibar olmaya calisiyorum hetero shipler homo ya shipelre birsey dese umrumda olmazdı 1699177989 Yok sadece hetero shiplerden filan hoşlanıyorum sevdiğim maksimum 2-3 tane vardır 1699178008 Hoşlanmıyorum* 1699178304 Biraz yanlış anlamışsın ben army değilim ilk...
  12. TheSkyyy

Açıkçası biraz bunu yaparken sinirliydim yansıtmamaya çalışsamda yansıtmışım onun için iğrenç araya kaynadı hetero shipler ilgimi çekmiyor sadece 1699160856 Bilmiyordum qnqlttığın icin teşekkürlerler olduğumu sanmam sadece fazla hoşlanmıyorum kpop da
  13. TheSkyyy

Arkadaş olarak liskook çok iyii bende namjoon hwasa shipini tek sevmeyen olduğunu dusunuyordum 1699122024 Kendi agizlarin soylemdikleri sürece veya şirket aciklamadigi sürece asla inanmam ekstra kanıta tabiki ihtiyaç var herhangi bir momentlari yok duzgun 1699122067 Öyle birşey mi var...
  14. TheSkyyy

Sizce Kpop'un En Iyi Rapperı?

Tabiki sevmeyebilirsin herkes herseyi seçmek zorunda degil açıkçası cl fani değilim 2-3 şarkısını biliyorum ve hoşuma gidiyor
  15. TheSkyyy

Dedikodu New Jeans Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Açıkçası abartıldıklarıni düşünüyorum konseptlerini çok ilgi çekici bulmadım sizce nasıl bir gruplar